რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის John Guthrie Spence Smith გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
John Guthrie Spence Smith: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ John Guthrie Spence Smith-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია A Midlothian Farm: 200 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 18% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: John Knox's House, High Street, Edinburgh და Old Perth Buildings. John Guthrie Spence Smith-ს ჯამში ჰქონდა 1 100 ნახვა: 200 - ხელოვანის გვერდზე და 900 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 1 000 ნახვრით. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია)-ს: ვიზიტების 91%, ხელოვანის კატალოგის 56%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 9 ნახატი John Guthrie Spence Smith-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა John Guthrie Spence Smith-ის 9 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
A Midlothian Farm, 1925
200 ნახვა · 18.2%
-
2
John Knox's House, High Street, Edinburgh, 1929
200 ნახვა · 18.2%
-
3
Old Perth Buildings, 1932
100 ნახვა · 9.1%
-
4
The Croft, Anstruther, 1920
100 ნახვა · 9.1%
-
5
Red Roofs
100 ნახვა · 9.1%
-
6
Mowbray House, High Street, Edinburgh, 1930
100 ნახვა · 9.1%
-
7
St Monance Kirk, 1930
100 ნახვა · 9.1%
-
8
St Monance Kirk, 1950
100 ნახვა · 9.1%
-
9
Standing Female Nude
100 ნახვა · 9.1%
რამდენად ინტერესდება John Guthrie Spence Smith ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 800 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ John Guthrie Spence Smith-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ John Guthrie Spence Smith-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 11.6% | 18.2% |
| რბილი ჩრდილი | 30.2% | 27.3% |
| რბილი განათება | 48.8% | 45.5% |
| ნათელი ბალანსი | 9.3% | 9.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.9% | 18.2% |
| ნაზი ფერები | 48.8% | 72.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 27.9% | 9.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.3% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 52.9% | 33.3% |
| მიწისფეროვანი | 41.2% | 66.7% |
| მუქი | 5.9% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 18.6% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 79.1% | 81.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.3% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.3% | 0.0% |
| რბილი | 48.8% | 45.5% |
| ბალანსირებული | 20.9% | 0.0% |
| მკვეთრი | 25.6% | 54.5% |
| განცხადება | 2.3% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.6% | 9.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 2.3% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 55.8% | 90.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.9% | 0.0% |
რომელი John Guthrie Spence Smith-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bakehouse Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cir Mhor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Perth Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Croft, Anstruther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abbey Ruins, St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Preston Kirk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Craigmillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Cottages, Ceres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ John Guthrie Spence Smith-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად არის John Guthrie Spence Smith-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
John Guthrie Spence Smith: ხშირად დასმული კითხვები
John Guthrie Spence Smith-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- A Midlothian Farm ლიდერობს 200 ნახშით (18% John Guthrie Spence Smith-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 9 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული John Guthrie Spence Smith?
- 1 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 200 ხელოვანის გვერდზე და 900 ცალკეულ სურათებზე.
როგორი ტიპის John Guthrie Spence Smith-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია): 91% ვიზიტებისგან 56% კატალოგის.