ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ლუის დე მორალესი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ლუის დე მორალესი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Virgin and Child-Morales უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ლუის დე მორალესი-ისგან: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 50% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Virgin and Child with a Spindle და Virgin and Child with the Infant St John the Baptist. ლუის დე მორალესი-მა მიიღო 1 800 ნახევარი: 1 000 ხელოვანის გვერდზე და 800 ნახევარი ტილოებზე. საუკეთესო თვე იყო სექ 2026: 1 200 ნახვა. გემოვნება ნათელია: მკვეთრი (კონტრასტი) იკავებს ვიზიტების 75%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 28%-ს შეადგენს.
ლუის დე მორალესი: 5 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ლუის დე მორალესი-ის 5 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება ლუის დე მორალესი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
300
300
აგვ 2026
0
0
სექ 2026
700
500
როგორ იცვლება ლუის დე მორალესი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ლუის დე მორალესი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
50.0%
75.0%
ეთერული
40.0%
12.5%
მშვიდი და რბილი
10.0%
12.5%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
სულიერი
60.0%
75.0%
მძიმე და სევდიანი
20.0%
12.5%
დაფიქრებითი
10.0%
12.5%
მელანქოლიური
10.0%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
61.1%
87.5%
რბილი ჩრდილი
38.9%
12.5%
რბილი განათება
0.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
0.0%
0.0%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
61.1%
75.0%
ნაზი ფერები
38.9%
25.0%
რბილი ბალანსირებული
0.0%
0.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
0.0%
0.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
72.2%
87.5%
ბალანსირებული
27.8%
12.5%
ფერადი და მკვეთრი
0.0%
0.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.0%
რბილი
0.0%
0.0%
ბალანსირებული
16.7%
12.5%
მკვეთრი
27.8%
75.0%
განცხადება
55.6%
12.5%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
11.1%
0.0%
რბილად შერეული პალიტრა
22.2%
62.5%
ბალანსირებული ჰარმონია
16.7%
12.5%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
44.4%
25.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
5.6%
0.0%
რომელი ლუის დე მორალესი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Virgin and Child with the I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Mater Dolorosa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child-Morales
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with a Spi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St Stephen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Madonna with the Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Bishop Juan de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ლუის დე მორალესი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
400
66.7%
ინგლისური
200
33.3%
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ლუის დე მორალესი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
100
ხუთ 24 სექ
100
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
200
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
100
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
100
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
100
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
0
ლუის დე მორალესი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ლუის დე მორალესი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
Virgin and Child-Morales: 400 ნახვა, ნახვების 50%. მათზე მაღლა 5 ტილოა.
რა არის ლუის დე მორალესი-ის აუდიტორიის ზომა?
1 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 000 მხატვრის გვერდზე და 800 ნახვა სურათებზე.
ლუის დე მორალესი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
მკვეთრი (კონტრასტი) ნახატები: ვიზიტების 75%, კატალოგის 28%.