რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მაქს ეურნსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მაქს ეურნსი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები ევროპა წვიმის შემდეგ II უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს მაქს ეურნსი-ისგან: 8 100 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 6% შეადგენს. შემდეგ მოდიან დუმილის თვალი და Surrealism and Painting. მაქს ეურნსი-მა მიიღო 123 400 ნახევარი: 41 300 ხელოვანის გვერდზე და 82 100 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 8%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 72 700 ნახვა. ისინი browsing-ს ახდენენ ინგლისური (29%), ფრანგული (21%) და გერმანული (11%) ენებზე. ისინი ამერიკის შეერთებული შტატები (20%), იტალია (8%) და შვედეთი (8%)-დან არიან. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (28%) და ტაბლეტები (5%). გემოვნება ნათელია: მისტიკური (ატმოსფერო) იკავებს ვიზიტების 49%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 24%-ს შეადგენს.
მაქს ეურნსი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის მაქს ეურნსი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
ევროპა წვიმის შემდეგ II, 1942
8 100 ნახვა · 5.8%
-
2
დუმილის თვალი, 1943
6 100 ნახვა · 4.3%
-
3
Surrealism and Painting, 1942
6 100 ნახვა · 4.3%
-
4
ელიფანტის სელესები, 1921
6 000 ნახვა · 4.3%
-
5
The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937
5 200 ნახვა · 3.7%
-
6
წმინდა ანტონის প্রბედა
4 700 ნახვა · 3.3%
-
7
ამისი შესახებ მამაკაცებს არ ეცოდებათ, 1923
3 300 ნახვა · 2.4%
-
8
აფეთქება ტაძარში
3 200 ნახვა · 2.3%
-
9
The Entire City
2 600 ნახვა · 1.9%
-
10
ქორწილის გამოღება, 1940
2 100 ნახვა · 1.5%
როგორ იცვლება მაქს ეურნსი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 1 700 |
| ივლ 2026 | 11 800 | 60 900 |
| აგვ 2026 | 9 300 | 16 200 |
| სექ 2026 | 20 200 | 3 300 |
როგორ იცვლება მაქს ეურნსი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
მაქს ეურნსი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 24.4% | 49.2% |
| დრამატული | 13.3% | 21.8% |
| მშვიდი და რბილი | 17.8% | 12.2% |
| ეთერული | 20.0% | 4.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 11.1% | 4.0% |
| რომანტიკული | 4.4% | 2.7% |
| ელეგანტური | 0.0% | 2.3% |
| მიწისფეროვანი | 4.4% | 0.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 52.2% | 62.5% |
| მელანქოლიური | 8.7% | 12.6% |
| დაფიქრებითი | 17.4% | 9.2% |
| დაძაბული | 2.2% | 4.6% |
| დრამატული | 4.3% | 3.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 6.5% | 1.8% |
| რომანტიკული | 0.0% | 1.7% |
| მშვიდი | 2.2% | 1.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 13.4% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 37.5% |
| რბილი განათება | 26.0% | 32.5% |
| ნათელი ბალანსი | 24.0% | 10.7% |
| ნათელი | 14.0% | 5.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 22.9% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 22.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 37.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 15.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 2.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 25.0% | 46.9% |
| მუქი | 25.0% | 27.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 47.5% | 20.2% |
| პასტელური ფერები | 2.5% | 4.0% |
| მონოქრომული | 0.0% | 0.8% |
| ბუნება | 0.0% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.0% | 31.7% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 45.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 28.0% | 23.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 5.8% |
| რბილი | 16.0% | 15.8% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 12.5% |
| მკვეთრი | 26.0% | 9.3% |
| განცხადება | 46.0% | 56.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 36.0% | 36.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 22.0% | 18.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 13.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 20.0% | 24.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 8.1% |
რომელი მაქს ეურნსი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ელიფანტის სელესები | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 1 000 | 1 200 | 300 |
| ევროპა წვიმის შემდეგ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3 200 | 1 200 | 200 |
| ამისი შესახებ მამაკაცებს არ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 0 |
| მთელი ქალაქი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 0 |
| Célèbes or Elephant Célèbes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| ნაპოლეონი უდაბნოში | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| ქორწილის გამოღება | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 100 | 0 |
| ბრიდის ჩაცხურობა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Oedipus Rex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| ბნელი ღმერთები (Les dieux o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 0 |
რა არის მაქს ეურნსი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 81 800 | 66.3% |
| სმარტფონები | 35 000 | 28.4% |
| ტაბლეტები | 6 600 | 5.3% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ მაქს ეურნსი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 6 600 | 29.5% |
| ფრანგული | 4 800 | 21.4% |
| გერმანული | 2 500 | 11.2% |
| ესპანური | 1 400 | 6.2% |
| კორეული | 1 100 | 4.9% |
| რუსული | 1 000 | 4.5% |
| პორტუგალიური | 800 | 3.6% |
| სლოვაკური | 700 | 3.1% |
| დანიური | 600 | 2.7% |
| შვედური | 600 | 2.7% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს მაქს ეურნსი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 2 500 |
| ოთხ 23 სექ | 2 900 |
| ხუთ 24 სექ | 3 600 |
| პარ 25 სექ | 4 200 |
| შაბ 26 სექ | 3 900 |
| კვრ 27 სექ | 3 100 |
| ორშ 28 სექ | 6 000 |
| სამ 29 სექ | 2 400 |
| ოთხ 30 სექ | 2 500 |
| ხუთ 1 ოქტ | 3 600 |
| პარ 2 ოქტ | 3 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 2 500 |
| კვრ 4 ოქტ | 3 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 3 900 |
| სამ 6 ოქტ | 4 600 |
| ოთხ 7 ოქტ | 4 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 5 700 |
| პარ 9 ოქტ | 5 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 4 000 |
| კვრ 11 ოქტ | 3 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 4 600 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 4 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 4 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 5 600 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 5 500 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 4 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 4 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 6 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 4 300 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 4 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 5 900 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 5 800 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 4 800 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 4 600 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 6 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 4 600 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 4 600 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 6 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 6 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 5 000 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 4 800 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 7 000 |
მაქს ეურნსი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
მაქს ეურნსი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- ევროპა წვიმის შემდეგ II: 8 100 ნახვა, ნახვების 6%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის მაქს ეურნსი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 123 400 ნახვა თორმეტ თვეში: 41 300 მხატვრის გვერდზე და 82 100 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ მაქს ეურნსი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (28%) და ტაბლეტები (5%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 66%-ით.
რა ენებზე კითხულობენ მყونები მაქს ეურნსი-ის შესახებ?
- ინგლისური (29%), ფრანგული (21%) და გერმანული (11%)-ზე. ინგლისური: 29%.
მაქს ეურნსი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- მისტიკური (ატმოსფერო) ნახატები: ვიზიტების 49%, კატალოგის 24%.