რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ნიკოლაი როერიხი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ნიკოლაი როერიხი: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ ნიკოლაი როერიხი-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Mother of the World: 4 500 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 2% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: Agni Yoga და Remember. ნიკოლაი როერიხი-ს ჯამში ჰქონდა 210 600 ნახვა: 11 600 - ხელოვანის გვერდზე და 199 000 - ცალკეულ სურათებზე. მოთხოვნა იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 48%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. პიკური თვე: ივლ 2026, 170 500 ნახვრით. მყიდველები ეძებენ იტალიური (25%), ინგლისური (21%) და რუსული (15%) ენაზე. მყიდველები browsing-ს ახორციელებენ კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ მისტიკური (ატმოსფერო)-ს: ვიზიტების 33%, ხელოვანის კატალოგის 12%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნახატი ნიკოლაი როერიხი-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა ნიკოლაი როერიხი-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
Mother of the World, 1937
4 500 ნახვა · 2.1%
-
2
Agni Yoga, 1929
3 500 ნახვა · 1.7%
-
3
Remember, 1924
2 500 ნახვა · 1.2%
-
4
კრიშნა (გაზაფხული კულუში)
1 900 ნახვა · 0.9%
-
5
Чინტამანი სამყără სხეპება და ცეცხლის სხეპება
1 500 ნახვა · 0.7%
-
6
ადამიანები, 1914
1 300 ნახვა · 0.6%
-
7
მზერა მატლი (სარწმუნლო მატლი), 1912
1 200 ნახვა · 0.6%
-
8
Song of Shambhala, 1943
1 100 ნახვა · 0.5%
-
9
მონასტერში, 1914
1 100 ნახვა · 0.5%
-
10
კესლების კინგი გეზარი, 1929
1 100 ნახვა · 0.5%
რამდენად ინტერესდება ნიკოლაი როერიხი ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 10 700 |
| ივლ 2026 | 4 700 | 165 800 |
| აგვ 2026 | 1 600 | 10 200 |
| სექ 2026 | 5 200 | 12 300 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ნიკოლაი როერიხი-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ ნიკოლაი როერიხი-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 12.0% | 33.1% |
| მშვიდი და სულიერი | 28.0% | 24.9% |
| ეთერული | 24.0% | 19.2% |
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 13.2% |
| დრამატული | 4.0% | 3.1% |
| რომანტიკული | 8.0% | 2.9% |
| მიწისფეროვანი | 0.0% | 1.1% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 1.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 28.0% | 28.5% |
| იდუმდენი | 32.0% | 23.2% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 20.0% | 23.2% |
| დაფიქრებითი | 8.0% | 10.3% |
| მშვიდი | 0.0% | 3.9% |
| ნოსტალგიური | 4.0% | 2.9% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 2.7% |
| დრამატული | 0.0% | 2.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 10.0% |
| რბილი ჩრდილი | 10.0% | 18.2% |
| რბილი განათება | 22.0% | 29.1% |
| ნათელი ბალანსი | 30.0% | 23.5% |
| ნათელი | 28.0% | 19.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.0% | 26.6% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 18.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 20.0% | 30.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 20.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 2.9% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 48.8% | 41.9% |
| მუქი | 14.0% | 25.8% |
| მიწისფეროვანი | 9.3% | 15.0% |
| მონოქრომული | 20.9% | 11.3% |
| პასტელური ფერები | 7.0% | 4.8% |
| ბუნება | 0.0% | 0.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.4% |
| თბილი | 0.0% | 0.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.0% | 21.6% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 47.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 32.0% | 31.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 52.0% | 27.7% |
| რბილი | 16.0% | 25.2% |
| ბალანსირებული | 2.0% | 9.5% |
| მკვეთრი | 12.0% | 15.6% |
| განცხადება | 18.0% | 22.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 19.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 9.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 14.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 29.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 34.0% | 27.6% |
რომელი ნიკოლაი როერიხი-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чინტამანი სამყără სხეპება დ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 700 |
| Bhagavan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| Great rider. Rigden Jyepo -… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Agni Yoga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 500 | 1 600 |
| Sonf of the Waterfall 1937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| კრიშნა (გაზაფხული კულუში) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 600 | 100 | 1 000 |
| Fairest City - the anger fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 | 100 |
| კულუტა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Chintamani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 | 100 |
| Costume design for Rimsky-K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
რომელ მოწყობილობებს იყენებენ მყونები ნიკოლაი როერიხი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 193 400 | 91.8% |
| სმარტფონები | 16 000 | 7.6% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 0.6% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ნიკოლაი როერიხი-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 1 500 | 24.6% |
| ინგლისური | 1 300 | 21.3% |
| რუსული | 900 | 14.8% |
| სლოვაკური | 800 | 13.1% |
| ესპანური | 500 | 8.2% |
| ფინური | 200 | 3.3% |
| არაბული | 100 | 1.6% |
| ბულგარული | 100 | 1.6% |
| გერმანული | 100 | 1.6% |
| ფრანგული | 100 | 1.6% |
რამდენად არის ნიკოლაი როერიხი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 1 500 |
| შაბ 26 სექ | 400 |
| კვრ 27 სექ | 1 300 |
| ორშ 28 სექ | 600 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 600 |
| ხუთ 1 ოქტ | 3 500 |
| პარ 2 ოქტ | 1 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 1 200 |
| კვრ 4 ოქტ | 1 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 1 800 |
| ოთხ 7 ოქტ | 2 000 |
| ხუთ 8 ოქტ | 900 |
| პარ 9 ოქტ | 1 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 1 500 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 600 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 1 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 900 |
| ხუთ 15 ოქტ | 900 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
ნიკოლაი როერიხი: ხშირად დასმული კითხვები
ნიკოლაი როერიხი-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Mother of the World ლიდერობს 4 500 ნახშით (2% ნიკოლაი როერიხი-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული ნიკოლაი როერიხი?
- 210 600 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 11 600 ხელოვანის გვერდზე და 199 000 ცალკეულ სურათებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ მყونები ნიკოლაი როერიხი-ის სანახავად?
- მყიდველები იყენებენ კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%)-ს; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 92%-ს.
რა ენებზე იყენებენ ნიკოლაი როერიხი-ის სტუმრები?
- იტალიური (25%), ინგლისური (21%) და რუსული (15%). იტალიური პირველ ადგილზეა 25%-ით.
როგორი ტიპის ნიკოლაი როერიხი-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- მისტიკური (ატმოსფერო): 33% ვიზიტებისგან 12% კატალოგის.