რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ ম্যানშიპი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ ম্যানშიპი: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
End of Day არის ყველაზედღითი ნახატი პოლ ম্যানშიპი-ისგან: 300 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 3%-ს შეადგენს. მას მოსდევს John Johansen Portrait Medal (obverse) და United Fruit Company Medal (obverse). ჯამში 8 700 ნახვა: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 7 500 ნახვა ნახატებზე. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 7 700 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (98%) და სმარტფონები (2%). ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 36%, კატალოგის 24%.
პოლ ম্যানშიპი-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის პოლ ম্যানშიპი-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
End of Day, 1909
300 ნახვა · 3.3%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 ნახვა · 2.2%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 ნახვა · 2.2%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 ნახვა · 2.2%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 ნახვა · 2.2%
-
6
Robert Frost, 1943
100 ნახვა · 1.1%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 ნახვა · 1.1%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 ნახვა · 1.1%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 ნახვა · 1.1%
-
10
Garden of Eden Sundial, 1941
100 ნახვა · 1.1%
რა არის პოლ ম্যানშიპი გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 200 |
| ივლ 2026 | 900 | 6 800 |
| აგვ 2026 | 100 | 500 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად არის პოლ ম্যানშიპი-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები პოლ ম্যানშიპი-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 40.0% | 40.2% |
| რბილი ჩრდილი | 6.0% | 7.6% |
| რბილი განათება | 10.0% | 7.6% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 10.9% |
| ნათელი | 30.0% | 33.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 68.0% | 63.0% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 10.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 6.0% | 17.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 8.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 44.4% | 45.8% |
| ნეიტრალური ტონები | 35.6% | 36.1% |
| მონოქრომული | 15.6% | 7.2% |
| პასტელური ფერები | 2.2% | 6.0% |
| მუქი | 2.2% | 4.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 62.0% | 46.7% |
| ბალანსირებული | 24.0% | 35.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 17.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 46.0% | 38.0% |
| რბილი | 8.0% | 15.2% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 3.3% |
| მკვეთრი | 10.0% | 8.7% |
| განცხადება | 36.0% | 34.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 7.6% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 2.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 7.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 20.0% | 22.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 56.0% | 59.8% |
როგორ იგზომება პოლ ম্যানშიპი-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Fruit Company Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Defies Apollo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulldog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flight of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Barrymore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Danae | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam ( 1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert P. Perkins Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles A. Platt Portrait M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა პოლ ম্যানშიპი-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 8 500 | 97.7% |
| სმარტფონები | 200 | 2.3% |
რა არის პოლ ম্যানშიპი-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ბევრია პოლ ম্যানშიპი-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
პოლ ম্যানშიპი-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის პოლ ম্যানშიპი-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- End of Day, 300 ნახვით ან ნახვების 3% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პოლ ম্যানშიპი-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 8 700 ბოლო თვეს Godში (1 200 ხელოვანის გვერდზე, 7 500 ნახატებზე).
პოლ ম্যানშიპი-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (98%) და სმარტფონები (2%); ლიდერიობს კომპიუტერები 98%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას პოლ ম্যানშიპი-ის მნახველები?
- დიახ, ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა): 36% ნახვებისგან, კატალოგის 24%-ის წილის წინააღმდეგ.