რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Paula Klien გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Paula Klien: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ Paula Klien-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Blue Node: 500 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 28% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: Embryos 4 და Salmos. Paula Klien-ს ჯამში ჰქონდა 2 100 ნახვა: 300 - ხელოვანის გვერდზე და 1 800 - ცალკეულ სურათებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 2 100 ნახვრით. მყიდველები უპირატესობას ანიჭებენ რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია)-ს: ვიზიტების 39%, ხელოვანის კატალოგის 15%-ის წინააღმდეგ.
მყიდველების მიერ ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნახატი Paula Klien-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა Paula Klien-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
Blue Node, 2017
500 ნახვა · 27.8%
-
2
Embryos 4, 2018
200 ნახვა · 11.1%
-
3
Salmos, 2016
200 ნახვა · 11.1%
-
4
Invisibilities, 2016
100 ნახვა · 5.6%
-
5
Choice, 2017
100 ნახვა · 5.6%
-
6
All That Glitters, 2017
100 ნახვა · 5.6%
-
7
Preludio, 2017
100 ნახვა · 5.6%
-
8
Fé, 2018
100 ნახვა · 5.6%
-
9
Tao, 2016
100 ნახვა · 5.6%
-
10
Silence, 2017
100 ნახვა · 5.6%
რამდენად ინტერესდება Paula Klien ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 1 800 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Paula Klien-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ Paula Klien-ის მყودველები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 11.1% | 33.3% |
| რბილი ჩრდილი | 18.5% | 16.7% |
| რბილი განათება | 7.4% | 5.6% |
| ნათელი ბალანსი | 25.9% | 11.1% |
| ნათელი | 37.0% | 33.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 96.3% | 94.4% |
| ნაზი ფერები | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 3.7% | 5.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 51.8% | 27.8% |
| მიწისფეროვანი | 29.6% | 50.0% |
| მონოქრომული | 14.8% | 16.7% |
| პასტელური ფერები | 3.7% | 5.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 92.6% | 88.9% |
| ბალანსირებული | 7.4% | 11.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 29.6% | 44.4% |
| რბილი | 11.1% | 11.1% |
| ბალანსირებული | 11.1% | 11.1% |
| მკვეთრი | 7.4% | 5.6% |
| განცხადება | 40.7% | 27.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.8% | 38.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.8% | 5.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 37.0% | 16.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 33.3% | 38.9% |
რომელი Paula Klien-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maré | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Node | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Three Piece Tune 1, 2 and 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Invisibilities | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Choice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Emerging Beauties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All That Glitters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ Paula Klien-ის მყونები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად არის Paula Klien-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Paula Klien: ხშირად დასმული კითხვები
Paula Klien-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Blue Node ლიდერობს 500 ნახშით (28% Paula Klien-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული Paula Klien?
- 2 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 300 ხელოვანის გვერდზე და 1 800 ცალკეულ სურათებზე.
როგორი ტიპის Paula Klien-ის ტილოებს ამჯობრებენ მყونები?
- რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 39% ვიზიტებისგან 15% კატალოგის.