რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პურუ (პუ სინიუ) გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პურუ (პუ სინიუ): பார்வையელთა ხედვა
ვიზიტორები PEAR FLOWER AND BIRD-ს უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს პურუ (პუ სინიუ)-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 4% შეადგენს. შემდეგ მოდიან AUTUMN COUNTRYSIDE და Kneeling by the River. პურუ (პუ სინიუ)-მა მიიღო 4 800 ნახევარი: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 3 600 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 100%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 3 800 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (2%). გემოვნება ნათელია: ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია) იკავებს ვიზიტების 87%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 78%-ს შეადგენს.
პურუ (პუ სინიუ): 10 ნახატი, რომელსაც სტუმრები პირველად ნახავენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის პურუ (პუ სინიუ)-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 ნახვა · 4.3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 ნახვა · 4.3%
-
3
Kneeling by the River
200 ნახვა · 4.3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 ნახვა · 4.3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 ნახვა · 4.3%
-
6
WINTRY FOREST
100 ნახვა · 2.1%
-
7
FIVE PINES
100 ნახვა · 2.1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 ნახვა · 2.1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 ნახვა · 2.1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 ნახვა · 2.1%
როგორ იცვლება პურუ (პუ სინიუ) გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 600 | 3 200 |
| აგვ 2026 | 200 | 100 |
| სექ 2026 | 100 | 100 |
| ოქტ 2026 | 300 | 100 |
როგორ იცვლება პურუ (პუ სინიუ)-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
პურუ (პუ სინიუ)-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ ვიზიტორები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 2.0% | 4.3% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 19.1% |
| ნათელი | 86.0% | 76.6% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 68.0% | 66.0% |
| ნაზი ფერები | 28.0% | 23.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 4.0% | 8.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 2.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 56.0% | 57.5% |
| პასტელური ფერები | 36.0% | 34.0% |
| მონოქრომული | 8.0% | 6.4% |
| მიწისფეროვანი | 0.0% | 2.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 26.0% | 23.4% |
| ბალანსირებული | 66.0% | 63.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 12.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 44.0% | 48.9% |
| რბილი | 30.0% | 29.8% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 8.5% |
| მკვეთრი | 14.0% | 8.5% |
| განცხადება | 0.0% | 4.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 20.0% | 12.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 78.0% | 87.2% |
რომელი პურუ (პუ სინიუ) ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის პურუ (პუ სინიუ)-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 900 | 81.2% |
| სმარტფონები | 800 | 16.7% |
| ტაბლეტები | 100 | 2.1% |
რა ენებზე ინტერესდებიან პურუ (პუ სინიუ)-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 33.3% |
| ინგლისური | 100 | 33.3% |
| ფრანგული | 100 | 33.3% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს პურუ (პუ სინიუ) და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 100 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 400 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
პურუ (პუ სინიუ)-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
პურუ (პუ სინიუ)-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- PEAR FLOWER AND BIRD: 200 ნახვა, ნახვების 4%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის პურუ (პუ სინიუ)-ის აუდიტორიის ზომა?
- 4 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 200 მხატვრის გვერდზე და 3 600 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ პურუ (პუ სინიუ)-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (2%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 81%-ით.
პურუ (პუ სინიუ)-ის რომელი ტიპის შემოქმედება იზიდავს სტუმრებს?
- ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია) ნახატები: ვიზიტების 87%, კატალოგის 78%.