რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის როზა ბონჰერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
როზა ბონჰერი: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
The Horse Fair არის ყველაზედღითი ნახატი როზა ბონჰერი-ისგან: 900 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 12%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' და Head of a Donkey. ჯამში 9 500 ნახვა: 3 700 ხელოვანის გვერდზე და 5 800 ნახვა ნახატებზე. 1367%-ით ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 4 600 ნახვით. ძირითადი ენები: გერმანული (44%), ფრანგული (25%) და შვედური (9%). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (56%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (6%). მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 57%, კატალოგის 33%.
როზა ბონჰერი-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის როზა ბონჰერი-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
The Horse Fair, 1852
900 ნახვა · 12.3%
-
2
Sheet of Studies for ''The Horse Fair''
900 ნახვა · 12.3%
-
3
Head of a Donkey
600 ნახვა · 8.2%
-
4
The Horse Fair, 1853
400 ნახვა · 5.5%
-
5
Plowing in the Nivernais, 1849
400 ნახვა · 5.5%
-
6
Lion in a Mountainous Landscape, 1880
300 ნახვა · 4.1%
-
7
A Limier Briquet Hound, 1880
300 ნახვა · 4.1%
-
8
Study for ''The Horse Fair''
300 ნახვა · 4.1%
-
9
Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026
300 ნახვა · 4.1%
-
10
Weaning the Calves, 1879
200 ნახვა · 2.7%
რა არის როზა ბონჰერი გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 800 | 3 800 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 2 700 | 1 700 |
რამდენად არის როზა ბონჰერი-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები როზა ბონჰერი-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 27.3% | 41.7% |
| მიწისფეროვანი | 27.3% | 38.9% |
| მშვიდი და რბილი | 45.5% | 5.6% |
| ბუნებრივი | 0.0% | 13.9% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 45.5% | 55.6% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 36.4% | 16.7% |
| ნოსტალგიური | 9.1% | 11.1% |
| მძლავრი | 0.0% | 13.9% |
| დაფიქრებითი | 9.1% | 2.8% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 20.5% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 21.9% |
| რბილი განათება | 30.0% | 32.9% |
| ნათელი ბალანსი | 26.0% | 12.3% |
| ნათელი | 8.0% | 12.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 20.5% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 31.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 28.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.0% | 19.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 32.6% | 56.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 23.3% | 24.6% |
| მუქი | 18.6% | 15.4% |
| მონოქრომული | 23.3% | 0.0% |
| პასტელური ფერები | 2.3% | 3.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 19.2% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 47.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 32.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 32.0% | 21.9% |
| რბილი | 20.0% | 27.4% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 11.0% |
| მკვეთრი | 16.0% | 16.4% |
| განცხადება | 20.0% | 23.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 6.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 8.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 30.0% | 28.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 54.0% | 56.2% |
როგორ იგზომება როზა ბონჰერი-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 400 |
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Weaning the Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Plowing in the Nivernais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Going to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Limier Briquet Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Highland Raid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cattle at Rest on a Hillsid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Fair (study) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep by the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა როზა ბონჰერი-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 300 | 55.8% |
| სმარტფონები | 3 600 | 37.9% |
| ტაბლეტები | 600 | 6.3% |
რა არის როზა ბონჰერი-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 1 400 | 43.8% |
| ფრანგული | 800 | 25.0% |
| შვედური | 300 | 9.4% |
| ინგლისური | 200 | 6.2% |
| ესპანური | 200 | 6.2% |
| იტალიური | 200 | 6.2% |
| სლოვაკური | 100 | 3.1% |
რამდენად ბევრია როზა ბონჰერი-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 100 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 1 000 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 400 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 1 000 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 400 |
| ოთხ 14 ოქტ | 400 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
როზა ბონჰერი-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის როზა ბონჰერი-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- The Horse Fair, 900 ნახვით ან ნახვების 12% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ როზა ბონჰერი-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 9 500 ბოლო თვეს Godში (3 700 ხელოვანის გვერდზე, 5 800 ნახატებზე).
როზა ბონჰერი-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (56%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (6%); ლიდერიობს კომპიუტერები 56%-ით.
როზა ბონჰერი-ის დათვალიერებისას რომელი ენები გამოიყენება?
- გერმანული (44%), ფრანგული (25%) და შვედური (9%). გერმანული ლიდერობს 44%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას როზა ბონჰერი-ის მნახველები?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 57% ნახვებისგან, კატალოგის 33%-ის წილის წინააღმდეგ.