რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სამუელ ბოუ გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
სამუელ ბოუ: მნიშვნელოვანი მაჩვენებლები
Children In The Stream - არის ყველაზედღითი ნახატი სამუელ ბოუ-ისგან: 200 ნახვა ბოლო თვringთში, რაც ხელოვანის საერთო ნახვების 14%-ს შეადგენს. მას მოსდევს Pittenweem, Fife და Snowballing Outside Edinburgh University. ჯამში 3 300 ნახვა: 1 900 ხელოვანის გვერდზე და 1 400 ნახვა ნახატებზე. 25%-ით ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026, 2 300 ნახვით. მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (82%) და სმარტფონები (18%). რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) არის სასურველი სტილი: ვიზიტების 50%, კატალოგის 36%.
სამუელ ბოუ-ის ტოპ 10 ნახატი ნახვების მიხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით და არა კატალოგის ქულებით დახარისხებული. პირველი ადგილი ეკუთვნის სამუელ ბოუ-ის იმ ნახატს, რომელსაც ადამიანები ყველაზე ხშირად ხვდებიან.
-
1
Children In The Stream -
200 ნახვა · 14.3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 ნახვა · 14.3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 ნახვა · 7.1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 ნახვა · 7.1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 ნახვა · 7.1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 ნახვა · 7.1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 ნახვა · 7.1%
-
8
Cadzow Burn
100 ნახვა · 7.1%
-
9
The mail coach
100 ნახვა · 7.1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 ნახვა · 7.1%
რა არის სამუელ ბოუ გვერდის ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ჩვენება ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 1 000 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 300 | 100 |
| სექ 2026 | 500 | 0 |
რამდენად არის სამუელ ბოუ-ის ნახატების ყოველთვიური ტრაფიკი?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მყونები სამუელ ბოუ-ის ნახატებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ჩვენება ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 14.3% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 14.3% |
| რბილი განათება | 36.0% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 24.0% | 21.4% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 28.6% |
| ნაზი ფერები | 46.0% | 42.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 21.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 7.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 48.5% | 50.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 48.5% | 40.0% |
| მუქი | 3.0% | 10.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 32.0% | 35.7% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 57.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 7.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 0.0% |
| რბილი | 22.0% | 28.6% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 14.3% |
| მკვეთრი | 30.0% | 7.1% |
| განცხადება | 40.0% | 50.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 14.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 7.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 42.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 34.0% | 35.7% |
როგორ იგზომება სამუელ ბოუ-ის წამყვანი ნახატების პოპულარობა თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ჩვენება ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| he Pier Head, Aberdour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Running into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Panoramic View of Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keynsham lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Beath with Nelly and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები თუ კომპიუტერები: სად დაათვალიერა სამუელ ბოუ-მა?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ჩვენება ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 700 | 81.8% |
| სმარტფონები | 600 | 18.2% |
რა არის სამუელ ბოუ-ის აუდიტორიის ენობრივი შემადგენლობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ჩვენება ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 300 | 60.0% |
| ფრანგული | 200 | 40.0% |
რამდენად ბევრია სამუელ ბოუ-ის ყოველდღიური ვიზიტი და როგორი პროგნოზი იკვეთება?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ჩვენება ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
სამუელ ბოუ-ის მოთხოვნაზე დასმული კითხვები
რა არის სამუელ ბოუ-ის ყველაზე ნახვადი სურათი?
- Children In The Stream -, 200 ნახვით ან ნახვების 14% წილით. სრული სია 10-ე ადგილზეა.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ სამუელ ბოუ-ს AllPaintingsStore.com-ზე?
- 3 300 ბოლო თვეს Godში (1 900 ხელოვანის გვერდზე, 1 400 ნახატებზე).
სამუელ ბოუ-ს უფრო მეტად ტელეფონებით თუ კომპიუტერებით ნახავენ?
- ვიზიტების განაწილება: კომპიუტერები (82%) და სმარტფონები (18%); ლიდერიობს კომპიუტერები 82%-ით.
გაქვთ თუ არა ინფორმაცია, რომელ სტილს ანიჭებენ უპირატესობას სამუელ ბოუ-ის მნახველები?
- დიახ, რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 50% ნახვებისგან, კატალოგის 36%-ის წილის წინააღმდეგ.