რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სტანისლას ლეპინი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
სტანისლას ლეპინი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Canal in Saint-Denis, Effect of Moonlight უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს სტანისლას ლეპინი-ისგან: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 10% შეადგენს. შემდეგ მოდიან La Seine avec vue du Panthéon და მეხ სი ნ დ ო რ დ ე ს კ უ ა დ ს ტ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ. სტანისლას ლეპინი-მა მიიღო 3 600 ნახევარი: 900 ხელოვანის გვერდზე და 2 700 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 50%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 3 200 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%). გემოვნება ნათელია: განცხადება (კონტრასტი) იკავებს ვიზიტების 70%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 44%-ს შეადგენს.
სტანისლას ლეპინი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის სტანისლას ლეპინი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Canal in Saint-Denis, Effect of Moonlight, 1876
300 ნახვა · 10.0%
-
2
La Seine avec vue du Panthéon
300 ნახვა · 10.0%
-
3
მეხ სი ნ დ ო რ დ ე ს კ უ ა დ ს ტ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ მ
200 ნახვა · 6.7%
-
4
Paysage avec rives
200 ნახვა · 6.7%
-
5
La Butte Montmartre
100 ნახვა · 3.3%
-
6
The Marne at Charenton, A Fisherman, 1871
100 ნახვა · 3.3%
-
7
Ships in Port, 1860
100 ნახვა · 3.3%
-
8
Villa au bord d'une rivière
100 ნახვა · 3.3%
-
9
LE PORT DE CAEN
100 ნახვა · 3.3%
-
10
The Pont de Bercy as seen from the Quai de La Gare, 1875
100 ნახვა · 3.3%
როგორ იცვლება სტანისლას ლეპინი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 900 | 2 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
როგორ იცვლება სტანისლას ლეპინი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
სტანისლას ლეპინი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 3.3% |
| რბილი ჩრდილი | 14.0% | 16.7% |
| რბილი განათება | 34.0% | 40.0% |
| ნათელი ბალანსი | 42.0% | 36.7% |
| ნათელი | 10.0% | 3.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 48.0% | 70.0% |
| ნაზი ფერები | 22.0% | 13.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 16.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 74.4% | 68.2% |
| მიწისფეროვანი | 23.1% | 27.3% |
| მუქი | 2.6% | 0.0% |
| ბუნება | 0.0% | 4.5% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 40.0% | 56.7% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 40.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.0% | 3.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 3.3% |
| რბილი | 12.0% | 10.0% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 3.3% |
| მკვეთრი | 28.0% | 13.3% |
| განცხადება | 44.0% | 70.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 10.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 23.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 13.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 30.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 42.0% | 23.3% |
რომელი სტანისლას ლეპინი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Stanisław Potoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont de la Tournelle, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tuileries Basin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rue de Norvins, Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rue Mont-Cenis, Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Courtyard on the rue de l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canal in Saint-Denis, Effec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| QUAIS DE LA SEINE, PONT MAR… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prairies à Tournebouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
რა არის სტანისლას ლეპინი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 400 | 94.4% |
| სმარტფონები | 200 | 5.6% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ სტანისლას ლეპინი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 100 | 100.0% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს სტანისლას ლეპინი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
სტანისლას ლეპინი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
სტანისლას ლეპინი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Canal in Saint-Denis, Effect of Moonlight: 300 ნახვა, ნახვების 10%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის სტანისლას ლეპინი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 3 600 ნახვა თორმეტ თვეში: 900 მხატვრის გვერდზე და 2 700 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ სტანისლას ლეპინი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 94%-ით.
სტანისლას ლეპინი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- განცხადება (კონტრასტი) ნახატები: ვიზიტების 70%, კატალოგის 44%.