რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stanley Royle გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stanley Royle: მოთხოვნა ერთი შეხედვით
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ Stanley Royle-ის ყველაზე ნახვადი ნახატია Morning on the Derbyshire Moors: 800 ნახვა, რაც ხელოვანის მთლიანი ნახვების 33% შეადგენს. შემდეგი მოთხოვნადი: Winter, Corfe Castle Village და Sheffield from Wincobank Wood. Stanley Royle-ს ჯამში ჰქონდა 2 000 ნახვა: 100 - ხელოვანის გვერდზე და 1 900 - ცალკეულ სურათებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 1 600 ნახვრით. ვიზიტორები ავლენენ უპირატესობას რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) მიმართულებით: 83% ვიზიტებისგან, ხელოვანის კატალოგის 55% წილისგან.
ვიზიტორების მიერ ყველაზე ხშირად გახსნილი 10 ნახატი Stanley Royle-ისგან
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული რეალური ვიზიტების მიხედვით შედგენილი მოთხოვნის რეიტინგი: ყველაზე მეტად ნახულობდა Stanley Royle-ის 10 ტილოებს, ყველაზე პოპულარული პირველი ადგილზე.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 ნახვა · 33.3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 ნახვა · 8.3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 ნახვა · 8.3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 ნახვა · 8.3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 ნახვა · 4.2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 ნახვა · 4.2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 ნახვა · 4.2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 ნახვა · 4.2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 ნახვა · 4.2%
-
10
Wintertime, 1926
100 ნახვა · 4.2%
რამდენად ინტერესდება Stanley Royle ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 1 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 400 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Stanley Royle-ის ნახატებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის სურათებს ირჩევენ Stanley Royle-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 24.1% | 4.2% |
| რბილი განათება | 55.2% | 83.3% |
| ნათელი ბალანსი | 13.8% | 12.5% |
| ნათელი | 6.9% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 27.6% | 16.7% |
| ნაზი ფერები | 55.2% | 70.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 13.8% | 8.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 3.5% | 4.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 60.0% | 45.5% |
| მიწისფეროვანი | 26.7% | 45.5% |
| მუქი | 6.7% | 9.1% |
| პასტელური ფერები | 6.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.1% | 4.2% |
| ბალანსირებული | 69.0% | 87.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.9% | 8.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.3% | 4.2% |
| რბილი | 13.8% | 8.3% |
| ბალანსირებული | 6.9% | 4.2% |
| მკვეთრი | 34.5% | 25.0% |
| განცხადება | 34.5% | 58.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 48.3% | 66.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 17.2% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 17.2% | 8.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 10.3% | 8.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.9% | 4.2% |
რომელი Stanley Royle-ის ტილოებია მოთხოვნადი, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა ენებზე იკითხავენ Stanley Royle-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად არის Stanley Royle-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორია პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Stanley Royle: ხშირად დასმული კითხვები
Stanley Royle-ის რომელ絵დაहरूა ყველაზე მოთხოვნადი?
- Morning on the Derbyshire Moors ლიდერობს 800 ნახშით (33% Stanley Royle-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს ტოპ 10 ნამუშწარეს.
რამდენადתან ინტერესით არის დაინტერესებული Stanley Royle?
- 2 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 100 ხელოვანის გვერდზე და 1 900 ცალკეულ სურათებზე.
რომელი ტიპის Stanley Royle ტიპის絵დათ უფრო ენდობიან სტუმრები?
- რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 83% ვიზიტებისგან 55% კატალოგის.