ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას მორანი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
თომას მორანი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს თომას მორანი-ისგან: 700 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 4% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Cliffs of Green River და Slave Hunt, Dismal Swamp, Virginia. თომას მორანი-მა მიიღო 18 800 ნახევარი: 1 600 ხელოვანის გვერდზე და 17 200 ნახევარი ტილოებზე. დინამიკა დადებითია: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 117%-ით მეტი ვიზიტია. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 12 300 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (97%), ტაბლეტები (2%) და სმარტფონები (1%). გემოვნება ნათელია: რომანტიკული (ატმოსფერო) იკავებს ვიზიტების 17%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 0%-ს შეადგენს.
თომას მორანი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის თომას მორანი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება თომას მორანი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
600
ივლ 2026
800
11 500
აგვ 2026
200
1 600
სექ 2026
400
3 500
როგორ იცვლება თომას მორანი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
თომას მორანი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
50.0%
39.7%
მშვიდი და სულიერი
50.0%
32.8%
რომანტიკული
0.0%
17.2%
მშვიდი და რბილი
0.0%
5.2%
შთამაგონებელი
0.0%
3.5%
ბუნებრივი
0.0%
1.7%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და დამამშვიდებელი
50.0%
41.4%
მძლავრი
50.0%
19.0%
იდუმდენი
0.0%
12.1%
ნოსტალგიური
0.0%
8.6%
დაძაბული
0.0%
8.6%
მშვიდი
0.0%
5.2%
სულიერი
0.0%
3.5%
დრამატული
0.0%
1.7%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
6.0%
7.1%
რბილი ჩრდილი
12.0%
16.2%
რბილი განათება
28.0%
35.4%
ნათელი ბალანსი
42.0%
33.8%
ნათელი
12.0%
7.6%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
14.0%
21.2%
ნაზი ფერები
56.0%
40.9%
რბილი ბალანსირებული
18.0%
27.3%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
12.0%
10.6%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
61.9%
53.0%
მიწისფეროვანი
26.2%
35.1%
მუქი
9.5%
10.1%
პასტელური ფერები
2.4%
1.8%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
14.0%
17.2%
ბალანსირებული
66.0%
61.1%
ფერადი და მკვეთრი
20.0%
21.7%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
4.0%
6.1%
რბილი
12.0%
10.6%
ბალანსირებული
12.0%
7.1%
მკვეთრი
10.0%
20.2%
განცხადება
62.0%
56.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
14.0%
17.7%
რბილად შერეული პალიტრა
22.0%
17.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
5.6%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
42.0%
53.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
10.0%
6.1%
რომელი თომას მორანი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Sunset near Land's End, Cor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Teton Range
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Grand Canyon with Rainbows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mountain of the Holy Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Grand Canyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunset at Sea - Thomas Moran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Grand Canyon Scene at Easte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fingal's Cave, Island of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
200
An Arizona Sunset Near the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
რა არის თომას მორანი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
18 300
97.3%
ტაბლეტები
300
1.6%
სმარტფონები
200
1.1%
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ თომას მორანი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
300
75.0%
ესპანური
100
25.0%
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს თომას მორანი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
დღე
ნახვები
ხუთ 24 სექ
3 200
პარ 25 სექ
100
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
100
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
600
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
200
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
100
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
100
ოთხ 7 ოქტ
300
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ
100
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
0
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
0
თომას მორანი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
თომას მორანი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
Fingal's Cave, Island of Staffa, Scotland: 700 ნახვა, ნახვების 4%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის თომას მორანი-ის აუდიტორიის ზომა?
18 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 600 მხატვრის გვერდზე და 17 200 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ თომას მორანი-ის სტუმრები?
ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (97%), ტაბლეტები (2%) და სმარტფონები (1%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 97%-ით.
თომას მორანი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?