რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვენანცო კროჩეტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ვენანცო კროჩეტი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Calf n° 1 უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ვენანცო კროჩეტი-ისგან: 700 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 15% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Mary Magdalene და Saint Peter. ვენანცო კროჩეტი-მა მიიღო 1 700 ნახევარი: 300 ხელოვანის გვერდზე და 1 400 ნახევარი ტილოებზე. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 1 300 ნახვა. გემოვნება ნათელია: მიწისფეროვანი (ატმოსფერო) იკავებს ვიზიტების 88%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 25%-ს შეადგენს.
ვენანცო კროჩეტი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ვენანცო კროჩეტი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Calf n° 1
700 ნახვა · 14.6%
-
2
Mary Magdalene
600 ნახვა · 12.5%
-
3
Saint Peter
400 ნახვა · 8.3%
-
4
The Young Knight of Peace
300 ნახვა · 6.2%
-
5
Dance Student
200 ნახვა · 4.2%
-
6
Fantasy as you like
200 ნახვა · 4.2%
-
7
Girl with braids
200 ნახვა · 4.2%
-
8
The Executed
200 ნახვა · 4.2%
-
9
Tribute to the remote splendid dancer of Olimpia
200 ნახვა · 4.2%
-
10
Station VI - detail
200 ნახვა · 4.2%
როგორ იცვლება ვენანცო კროჩეტი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 0 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 300 | 0 |
როგორ იცვლება ვენანცო კროჩეტი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ვენანცო კროჩეტი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 25.0% | 87.5% |
| კლასიკური სტილი | 25.0% | 12.5% |
| დრამატული | 25.0% | 0.0% |
| მისტიკური | 25.0% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მძლავრი | 25.0% | 87.5% |
| დაფიქრებითი | 25.0% | 12.5% |
| დრამატული | 25.0% | 0.0% |
| სულიერი | 25.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 30.0% | 41.7% |
| რბილი ჩრდილი | 10.0% | 10.4% |
| რბილი განათება | 28.0% | 35.4% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 8.3% |
| ნათელი | 18.0% | 4.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 74.0% | 83.3% |
| ნაზი ფერები | 18.0% | 8.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 2.0% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 8.3% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 40.5% | 50.0% |
| მიწისფეროვანი | 40.5% | 34.6% |
| მუქი | 5.4% | 15.4% |
| პასტელური ფერები | 10.8% | 0.0% |
| მონოქრომული | 2.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 68.0% | 81.2% |
| ბალანსირებული | 24.0% | 10.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 8.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 12.5% |
| რბილი | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 10.4% |
| მკვეთრი | 20.0% | 20.8% |
| განცხადება | 48.0% | 56.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 10.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 20.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 28.0% | 18.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 48.0% | 33.3% |
რომელი ვენანცო კროჩეტი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calf n° 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fight of Animals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Knight of Peace-F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lioness and her prey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Dance Student… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fight of Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fall of the Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Boy with a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ვენანცო კროჩეტი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ვენანცო კროჩეტი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ვენანცო კროჩეტი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ვენანცო კროჩეტი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Calf n° 1: 700 ნახვა, ნახვების 15%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ვენანცო კროჩეტი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 1 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 300 მხატვრის გვერდზე და 1 400 ნახვა სურათებზე.
ვენანცო კროჩეტი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- მიწისფეროვანი (ატმოსფერო) ნახატები: ვიზიტების 88%, კატალოგის 25%.