რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვალტერ ემერსონ ბაუმი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ვალტერ ემერსონ ბაუმი: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები South Side, Easton (Industrial Scene Easton) უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 8% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Bucks County Landscape და Pennsylvania Scene, Easton. ვალტერ ემერსონ ბაუმი-მა მიიღო 3 200 ნახევარი: 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 500 ნახევარი ტილოებზე. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 2 700 ნახვა. ნახვები მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (100%). გემოვნება ნათელია: მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა) იკავებს ვიზიტების 60%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 36%-ს შეადგენს.
ვალტერ ემერსონ ბაუმი: 10 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
South Side, Easton (Industrial Scene Easton)
200 ნახვა · 8.0%
-
2
Bucks County Landscape
200 ნახვა · 8.0%
-
3
Pennsylvania Scene, Easton
200 ნახვა · 8.0%
-
4
Brook In The Woods
200 ნახვა · 8.0%
-
5
Bucks County Landscape, 1946
100 ნახვა · 4.0%
-
6
Houses ^ Stream In Fall
100 ნახვა · 4.0%
-
7
Summer Day
100 ნახვა · 4.0%
-
8
Point Pleasant
100 ნახვა · 4.0%
-
9
Spring Landscape, Doorway To Illusion
100 ნახვა · 4.0%
-
10
River Landscape
100 ნახვა · 4.0%
როგორ იცვლება ვალტერ ემერსონ ბაუმი გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 600 | 2 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 300 |
როგორ იცვლება ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 4.0% |
| რბილი ჩრდილი | 12.0% | 4.0% |
| რბილი განათება | 50.0% | 32.0% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 40.0% |
| ნათელი | 10.0% | 20.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 62.0% | 68.0% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 20.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.0% | 4.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 8.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 89.7% | 83.3% |
| მიწისფეროვანი | 10.3% | 5.6% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 11.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 64.0% | 32.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 8.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 8.0% |
| რბილი | 38.0% | 28.0% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 20.0% |
| მკვეთრი | 20.0% | 16.0% |
| განცხადება | 20.0% | 28.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 44.0% | 32.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 24.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 12.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 14.0% | 16.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 16.0% |
რომელი ვალტერ ემერსონ ბაუმი ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Side, Easton (Industr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Bucks County Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bethlehem Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pleasant Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trestle Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pink House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის აუდიტორიის მოწყობილობების განაწილება?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
გახსენით მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 200 | 100.0% |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს ვალტერ ემერსონ ბაუმი და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- South Side, Easton (Industrial Scene Easton): 200 ნახვა, ნახვების 8%. მათზე მაღლა 10 ტილოა.
რა არის ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის აუდიტორიის ზომა?
- 3 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 700 მხატვრის გვერდზე და 2 500 ნახვა სურათებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის სტუმრები?
- ვიზიტების განაწილებაა კომპიუტერები (100%); პირველ ადგილზეა კომპიუტერები 100%-ით.
ვალტერ ემერსონ ბაუმი-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა) ნახატები: ვიზიტების 60%, კატალოგის 36%.