რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის William Conlon გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
William Conlon: მყიდველთა ნახვები
მყიდველები Doorway And Front Elevation Of Studio And House For Frank Miles უფრო ხშირად ხსნენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნახატს William Conlon-ისგან: 100 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მთლიანი რაოდენობის 50% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Working Drawing For House And Studio. William Conlon-მა მიიღო 1 700 ნახევარი: 1 500 ხელოვანის გვერდზე და 200 ნახევარი ტილოებზე. ზრდა замеორდა: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 67%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. საუკეთესო თვე იყო ივლ 2026: 800 ნახვა. გემოვნება ნათელია: ნათელი (განათების ინტენსივობა) იკავებს ვიზიტების 100%-ს, თუმცა კატალოგის მხოლოდ 36%-ს შეადგენს.
William Conlon: 2 ნახატი, რომელსაც მყونები პირველად ნახულობენ
AllPaintingsStore.com-ზე ბოლო თვესათვის William Conlon-ის 2 ყველაზე პოპულარული ნახატი, დალაგებული ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
როგორ იცვლება William Conlon გვერდის ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
გახსენით მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 200 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 600 | 0 |
| ოქტ 2026 | 200 | 0 |
როგორ იცვლება William Conlon-ის ნახატების ნახვები თვესpრობრივ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
William Conlon-ის რომელ絵დაებს ირჩევენ მყونები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
გახსენით მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 27.3% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 36.4% | 0.0% |
| ნათელი | 36.4% | 100.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 45.5% | 50.0% |
| ნაზი ფერები | 27.3% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.2% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 9.1% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 80.0% | 50.0% |
| მონოქრომული | 10.0% | 50.0% |
| მუქი | 10.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 27.3% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 45.5% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 27.3% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 36.4% | 50.0% |
| რბილი | 9.1% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 9.1% | 0.0% |
| მკვეთრი | 36.4% | 50.0% |
| განცხადება | 9.1% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 9.1% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 9.1% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 27.3% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 54.5% | 100.0% |
რომელი William Conlon ნახატებია ყველაზე პოპულარული თვის მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
გახსენით მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Civic Building | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slip Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working Drawing For House A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Proposed Design For A House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Congleton Town Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| esign for the Facade of McL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Front Elevation of Studio a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition cabinet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Design For The Facade Of Mc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე browsing-ს ახორციელებენ William Conlon-ის მყიდველები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
გახსენით მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 100.0% |
რამდენ დღიურ ვიზიტს ნახულობს William Conlon და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
გახსენით მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
William Conlon-ის შესახებ AllPaintingsStore.com-ზე
William Conlon-ის რომელი ნახატი იღებს ყველაზე მეტ ნახვას?
- Doorway And Front Elevation Of Studio And House For Frank Miles: 100 ნახვა, ნახვების 50%. მათზე მაღლა 2 ტილოა.
რა არის William Conlon-ის აუდიტორიის ზომა?
- 1 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 500 მხატვრის გვერდზე და 200 ნახვა სურათებზე.
William Conlon-ის რომელი სტილის შემოქმედება იზიდავს მყიდველებს?
- ნათელი (განათების ინტენსივობა) ნახატები: ვიზიტების 100%, კატალოგის 36%.