Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

André Derain Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1880 – 1954

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

André Derain: skaičiai, kurie turi reikšmę

Čaringo Kryžius, Londonas yra dažniausiai žiūrimas André Derain paveikslas: 5.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 16% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails. Iš viso 40.100 apsilankymų: 7.700 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 32.400 lankomų paveikslus. Augimas 91% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 19.200). Pagrindinės kalbos: Anglų (40%),Prancūzų (13%) ir Rusų (6%). Pagrindinės šalys: Prancūzija (28%),Jungtinės Amerikos Valstijos (13%) ir Jungtinė Karalystė (10%). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Vividūs (Spalvų intensyvumas) yra dominuojantis stilius: 73% lankytojų ir 26% katalogo.

10 labiausiai lankomų André Derain paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų André Derain paveikslų.

  1. Čaringo Kryžius, Londonas 1 Čaringo Kryžius, Londonas 5.700 lankytojų · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 lankytojų · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 lankytojų · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 lankytojų · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 lankytojų · 2,5%
  6. Harlequinas ir Pierrotas 6 Harlequinas ir Pierrotas, 1924 800 lankytojų · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 lankytojų · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 lankytojų · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 lankytojų · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 lankytojų · 2,0%

Koks yra André Derain puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260800
Lie 20261.50017.700
Rugp 20261.4005.500
Rugs 20264.8008.400

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia André Derain paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių André Derain paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė André Derain?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai27.00067,3%
telefonai11.80029,4%
planšetės1.3003,2%

Kokia André Derain auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų4.00040,4%
Prancūzų1.30013,1%
Rusų6006,1%
Serbų6006,1%
Slovakų5005,1%
Ispanų4004,0%
Ukrainiečių4004,0%
Olandų3003,0%
Chinese3003,0%
Danų2002,0%

Kiek kasdienių lankytojų turi André Derain ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
K 24 Rugs1.000
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs800
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs900
T 30 Rugs2.100
K 1 Spa1.700
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa600
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.000
A 6 Spa1.200
T 7 Spa2.300
K 8 Spa700
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa1.400
Pr 12 Spa800
A 13 Spa1.800
T 14 Spa1.000
K 15 Spa (prognozė)1.100
P 16 Spa (prognozė)800
Š 17 Spa (prognozė)600
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)1.200
T 21 Spa (prognozė)1.700
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)1.000
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)1.300
T 28 Spa (prognozė)1.700
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)900
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)1.000
Pr 2 Lap (prognozė)1.100
A 3 Lap (prognozė)1.300
T 4 Lap (prognozė)1.800

André Derain klausimai dėl poreikio

Kuri André Derain paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Čaringo Kryžius, Londonas, sulaukęs 5.700 apsilankymų arba 16% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi André Derain svetainėje AllPaintingsStore.com?

40.100 per dvylika mėnesių (7.700 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 32.400 – paveikslų puslapyje).

Ar André Derain dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); lyderia kompiuteriai su 67% dalimi.

Kuriomis kalbomis galima naršyti André Derain?

Anglų (40%),Prancūzų (13%) ir Rusų (6%). Dominuojanti kalba – Anglų, jos dalis yra 40%.

Ar yra André Derain stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytuvų, lygus 26% katalogo daliai.