Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Anri Le Sidane puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Anri Le Sidane: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Anri Le Sidane tapyba yra Grey Gables: 500 peržiūrų, kas sudaro 7% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Hydrangeas ir Le Pavillon. Iš viso Anri Le Sidane sulaukė 10.400 apsilankymų: 4.000 artisto puslapio ir 6.400 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 62%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 7.400. Pirkėjai naršo kompiuteriai (78%),telefonai (18%) ir planšetės (4%). Pirkėjai skaito Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 65% lankytojų, lyginant su 42% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Anri Le Sidane
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Anri Le Sidane, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Grey Gables, 1914
500 lankytojų · 6,8%
-
2
Hydrangeas, 1918
400 lankytojų · 5,4%
-
3
Le Pavillon, 1909
300 lankytojų · 4,1%
-
4
Reflections of the Windows at Versailles, 1916
300 lankytojų · 4,1%
-
5
The Table, Gerberoy, 1901
200 lankytojų · 2,7%
-
6
Hives, Gerberoy, 1906
200 lankytojų · 2,7%
-
7
Old Houses, 1903
200 lankytojų · 2,7%
-
8
The Garden's Steps, Gergeroy, 1931
200 lankytojų · 2,7%
-
9
The House in Summer, 1924
200 lankytojų · 2,7%
-
10
Houses by the Port in a full moon, 1924
200 lankytojų · 2,7%
Kiek Anri Le Sidane susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 300 | 600 |
| Lie 2026 | 2.600 | 4.800 |
| Rugp 2026 | 200 | 600 |
| Rugs 2026 | 900 | 400 |
Kiek dažnai žiūrimos Anri Le Sidane tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Anri Le Sidane pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 18,0% | 20,3% |
| Švelnus šešėlis | 42,0% | 33,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 32,0% | 43,2% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 8,0% | 2,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,0% | 14,9% |
| Subtili spalva | 30,0% | 39,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,0% | 28,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 16,0% | 17,6% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 54,2% | 57,9% |
| Tamsūs tonai | 25,0% | 26,3% |
| Neutralios spalvos | 20,8% | 15,8% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 42,0% | 17,6% |
| Subalansuota | 42,0% | 64,9% |
| Vividūs | 16,0% | 17,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 34,0% | 32,4% |
| Švelnus | 38,0% | 27,0% |
| Subalansuotas | 16,0% | 6,8% |
| Ryški | 12,0% | 31,1% |
| Pareiškimas | 0,0% | 2,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 16,2% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 12,2% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 14,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 34,0% | 43,2% |
| Suvarta paletė | 18,0% | 13,5% |
Kurios Anri Le Sidane paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Little place by the river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une ruelle, la nuit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Table, Gerberoy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| A Canal in Bruges at Dusk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pavillon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Hives, Gerberoy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Grey Gables | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| The Italian Boutique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond Garden, Hampton Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Anri Le Sidane?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 8.100 | 77,9% |
| telefonai | 1.900 | 18,3% |
| planšetės | 400 | 3,8% |
Kuriomis kalbomis domisi Anri Le Sidane pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Italų | 300 | 37,5% |
| Prancūzų | 200 | 25,0% |
| Chinese | 200 | 25,0% |
| Anglų | 100 | 12,5% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Anri Le Sidane ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 200 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 400 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 200 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 500 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 300 |
| K 22 Spa (prognozė) | 300 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 700 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 300 |
| K 29 Spa (prognozė) | 300 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 800 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 200 |
Anri Le Sidane: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Anri Le Sidane paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Grey Gables lyderauja su 500 apsilankymais (7% Anri Le Sidane peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Anri Le Sidane yra?
- 10.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.000 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 6.400 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Anri Le Sidane?
- Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (78%),telefonai (18%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 78% apsilankymų.
Kurių Anri Le Sidane paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 65% lankytojų lankė 42% katalogo.