Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Anthony V. C. Fielding puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Anthony V. C. Fielding: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Anthony V. C. Fielding tapyba yra Travellers in a Storm, Approach to Winchester: 200 peržiūrų, kas sudaro 40% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Snowdon from Llyn Nantlle ir Dunstaffnage Castle, Argyllshire. Iš viso Anthony V. C. Fielding sulaukė 400 apsilankymų: 200 artisto puslapio ir 200 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 200. Pirkėjai skaito Pareiškimas (Kontrastas): tai sudaro 100% lankytojų, lyginant su 56% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 4 paveikslai autoriaus Anthony V. C. Fielding
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 4 paveikslų autoriaus Anthony V. C. Fielding, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
Kiek Anthony V. C. Fielding susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 100 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimos Anthony V. C. Fielding tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Anthony V. C. Fielding pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškumas | 33,3% | 75,0% |
| Raminanti | 55,6% | 25,0% |
| Nostagiška aura | 11,1% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 11,1% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 33,3% | 40,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 27,8% | 40,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 27,8% | 20,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 16,7% | 20,0% |
| Subtili spalva | 55,6% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,2% | 40,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 5,6% | 20,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,2% | 20,0% |
| Subalansuota | 61,1% | 60,0% |
| Vividūs | 16,7% | 20,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,6% | 0,0% |
| Švelnus | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuotas | 11,1% | 0,0% |
| Ryški | 16,7% | 0,0% |
| Pareiškimas | 55,6% | 100,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 11,1% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,7% | 20,0% |
| Subalansuota harmonija | 5,6% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 27,8% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 38,9% | 60,0% |
Kurios Anthony V. C. Fielding paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Boat in Rough Seas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Newark Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caernarvon Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rough Sea off Dover, Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon from Llyn Nantlle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Travellers in a Storm, Appr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herstmonceux Castle, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Broadwater, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Packet Boat Entering Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domisi Anthony V. C. Fielding pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Anthony V. C. Fielding ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Anthony V. C. Fielding: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Anthony V. C. Fielding paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Travellers in a Storm, Approach to Winchester lyderauja su 200 apsilankymais (40% Anthony V. C. Fielding peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 4 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Anthony V. C. Fielding yra?
- 400 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 200 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Kurių Anthony V. C. Fielding paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Pareiškimas (Kontrastas): 100% lankytojų lankė 56% katalogo.