Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Beatrice Kreloff ką žiūri pirkėjai

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Beatrice Kreloff puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Beatrice Kreloff: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Figure 13 dažniau nei bet kurį kitą Beatrice Kreloff paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 33% iš bendros dalies. Tada ateina Figure 8 ir Figure 17. Beatrice Kreloff gavo 1.000 apsilankymų: 400 puslapio lankytojų, 600 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 900 lankytojų. Spalva aiškia: Šviesus (Švytėjimas) sulaukia 33% lankytojų, tačiau sudaro tik 8% katalogo.

Beatrice Kreloff: 5 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

5 labiausiai lankomų Beatrice Kreloff paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 lankytojų · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 lankytojų · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 lankytojų · 16,7%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Beatrice Kreloff puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026400500
Rugp 202600
Rugs 202600

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Beatrice Kreloff paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Beatrice Kreloff paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kuriomis kalbomis dominuoja Beatrice Kreloff pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi Beatrice Kreloff ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0

Apie Beatrice Kreloff svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Beatrice Kreloff paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Figure 13: 200 apsilankymų, 33% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 5 paveikslų.

Kokia Beatrice Kreloff auditorijos apimtis?

1.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 600 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokia Beatrice Kreloff tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Šviesus (Švytėjimas) paveikių: 33% lankytojų, 8% katalogo.