Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.446kūriniai 53.409menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Michelangelo Merisi da Caravaggio ką žiūri pirkėjai

1571 – 1610

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Michelangelo Merisi da Caravaggio puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Michelangelo Merisi da Caravaggio: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Šv. Mato pašaukimas dažniau nei bet kurį kitą Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslą: 41.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 13% iš bendros dalies. Tada ateina Dievų Motinos mirtis ir Narciso. Michelangelo Merisi da Caravaggio gavo 366.600 apsilankymų: 73.800 puslapio lankytojų, 292.800 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 18% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 147.100 lankytojų. Jie naršo Anglų (14%),Ispanų (12%) ir Protugalų (9%) kalba. Jie atvyksta iš Italija (10%),Ispanija (7%) ir Pietų Korėja (6%). Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%). Spalva aiškia: Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija) sulaukia 76% lankytojų, tačiau sudaro tik 46% katalogo.

Michelangelo Merisi da Caravaggio: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

10 labiausiai lankomų Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Šv. Mato pašaukimas 1 Šv. Mato pašaukimas, 1599 41.100 lankytojų · 13,0%
  2. Dievų Motinos mirtis 2 Dievų Motinos mirtis, 1601 32.700 lankytojų · 10,3%
  3. Narciso 3 Narciso, 1599 26.000 lankytojų · 8,2%
  4. Kanestra vaisių (Caravaggio) 4 Kanestra vaisių (Caravaggio), 1596 17.900 lankytojų · 5,7%
  5. Draudės mirtis (detale) 5 Draudės mirtis (detale), 1605 7.100 lankytojų · 2,2%
  6. Juditos Nykdymo Holoferno 6 Juditos Nykdymo Holoferno, 1598 6.500 lankytojų · 2,1%
  7. Ecce Homo 7 Ecce Homo, 1609 5.600 lankytojų · 1,8%
  8. Šventosios Mato Įkvėpimas 8 Šventosios Mato Įkvėpimas 5.400 lankytojų · 1,7%
  9. Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo 9 Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo, 1607 5.100 lankytojų · 1,6%
  10. Muzikantai 10 Muzikantai, 1595 4.400 lankytojų · 1,4%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Michelangelo Merisi da Caravaggio puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20263002.400
Lie 202621.400125.700
Rugp 202622.00096.800
Rugs 202630.10067.900

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šv. Mato pašaukimas0000000030012.20014.40011.000
Juditos Nykdymo Holoferno0000000002.3001.4002.100
Medusa00000000200600200700
Dievų Motinos mirtis00000000015.10016.200800
Davidas su Golijoto galva0000000004007001.200
Paskapusė Emmaus000000000900600500
Cupid as Victor000000000000
Bachas0000000001.400500300
Entombment of Christ0000000008003001.000
Narciso0000000007.4008.9008.400

Kokia Michelangelo Merisi da Caravaggio auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai196.80053,7%
telefonai156.50042,7%
planšetės13.3003,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Michelangelo Merisi da Caravaggio pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų6.20014,0%
Ispanų5.40012,2%
Protugalų4.0009,0%
Italų3.6008,1%
Gruzinų3.4007,7%
Rusų3.2007,2%
Korėjiečių2.5005,7%
Bulgarų1.5003,4%
Prancūzų1.5003,4%
Lietuvių1.3002,9%

Kiek per dieną lankytojų turi Michelangelo Merisi da Caravaggio ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
A 6 Spa5.200
T 7 Spa4.100
K 8 Spa10.700
P 9 Spa4.600
Š 10 Spa3.400
S 11 Spa6.900
Pr 12 Spa6.500
A 13 Spa5.000
T 14 Spa4.500
K 15 Spa4.700
P 16 Spa5.500
Š 17 Spa7.300
S 18 Spa7.200
Pr 19 Spa12.500
A 20 Spa10.300
T 21 Spa9.700
K 22 Spa10.700
P 23 Spa5.200
Š 24 Spa6.800
S 25 Spa9.100
Pr 26 Spa7.900
A 27 Spa (prognozė)9.400
T 28 Spa (prognozė)8.400
K 29 Spa (prognozė)11.900
P 30 Spa (prognozė)7.000
Š 31 Spa (prognozė)8.000
S 1 Lap (prognozė)10.600
Pr 2 Lap (prognozė)12.300
A 3 Lap (prognozė)10.300
T 4 Lap (prognozė)9.200
K 5 Lap (prognozė)13.100
P 6 Lap (prognozė)7.700
Š 7 Lap (prognozė)8.800
S 8 Lap (prognozė)11.600
Pr 9 Lap (prognozė)13.500
A 10 Lap (prognozė)11.100
T 11 Lap (prognozė)9.900
K 12 Lap (prognozė)14.100
P 13 Lap (prognozė)8.300
Š 14 Lap (prognozė)9.400
S 15 Lap (prognozė)12.500
Pr 16 Lap (prognozė)14.500

Apie Michelangelo Merisi da Caravaggio svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Šv. Mato pašaukimas: 41.100 apsilankymų, 13% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.

Kokia Michelangelo Merisi da Caravaggio auditorijos apimtis?

366.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 73.800 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 292.800 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Michelangelo Merisi da Caravaggio lankytojai?

Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%); pirmauja kompiuteriai su 54% dalimi.

Kuriomis kalbomis pirkėjai skaito apie Michelangelo Merisi da Caravaggio?

Anglų (14%),Ispanų (12%) ir Protugalų (9%) kalba. Anglų: 14%.

Kokia Michelangelo Merisi da Caravaggio tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija) paveikių: 76% lankytojų, 46% katalogo.