Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Karlas Dolčis Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1616 – 1686

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Karlas Dolčis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Karlas Dolčis: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Karlas Dolčis tapyba yra Madonna in Glory: 600 peržiūrų, kas sudaro 17% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit ir The Guardian Angel. Iš viso Karlas Dolčis sulaukė 4.300 apsilankymų: 1.000 artisto puslapio ir 3.300 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 40%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 3.000. Pirkėjai naršo kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%). Pirkėjai skaito Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): tai sudaro 50% lankytojų, lyginant su 28% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Karlas Dolčis

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Karlas Dolčis, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 lankytojų · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 lankytojų · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 lankytojų · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 lankytojų · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 lankytojų · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 lankytojų · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 lankytojų · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 lankytojų · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 lankytojų · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 lankytojų · 5,6%

Kiek Karlas Dolčis susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 20267002.300
Rugp 20260500
Rugs 2026200500

Kiek dažnai žiūrimos Karlas Dolčis tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Karlas Dolčis paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Salome with the Head of St…00000000001000
Saint John the Evangelist000000000000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Karlas Dolčis?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai2.90067,4%
telefonai1.40032,6%

Kuriomis kalbomis domisi Karlas Dolčis pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek kasdienių apsilankymų turi Karlas Dolčis ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
T 23 Rugs200
K 24 Rugs0
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa100
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0

Karlas Dolčis: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Karlas Dolčis paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Madonna in Glory lyderauja su 600 apsilankymais (17% Karlas Dolčis peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Karlas Dolčis yra?

4.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.000 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 3.300 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Karlas Dolčis?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%); kompiuteriai generuoja 67% apsilankymų.

Kurių Karlas Dolčis paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): 50% lankytojų lankė 28% katalogo.