Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Charles Walter Stetson puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Charles Walter Stetson: skaičiai, kurie turi reikšmę
May Dance yra dažniausiai žiūrimas Charles Walter Stetson paveikslas: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 50% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra An Easter Offering ir The Listeners. Iš viso 900 apsilankymų: 600 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 300 lankomų paveikslus. Augimas 100% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 600). Tamsūs tonai (Spalvų paletė) yra dominuojantis stilius: 100% lankytojų ir 40% katalogo.
3 labiausiai lankomų Charles Walter Stetson paveikslų
Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Charles Walter Stetson paveikslų.
Koks yra Charles Walter Stetson puslapio mėnesinis lankomumas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 300 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Charles Walter Stetson paveikslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką pirkėjai renkasi iš Charles Walter Stetson paveikslų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti lentelę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 77,8% | 100,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,2% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 33,3% | 0,0% |
| Subtili spalva | 44,4% | 75,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 22,2% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 40,0% | 100,0% |
| Žemiški tonai | 20,0% | 0,0% |
| Monochrominis | 20,0% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 20,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 55,6% | 25,0% |
| Subalansuota | 33,3% | 75,0% |
| Vividūs | 11,1% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 11,1% | 0,0% |
| Švelnus | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuotas | 11,1% | 50,0% |
| Ryški | 33,3% | 25,0% |
| Pareiškimas | 33,3% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 33,3% | 75,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 33,3% | 25,0% |
| Suvarta paletė | 33,3% | 0,0% |
Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Charles Walter Stetson paveikslų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Villa Falconieri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magnolia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Offering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Bathers by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancer Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Village Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Charles Walter Stetson auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti lentelę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 100,0% |
Kiek kasdienių lankytojų turi Charles Walter Stetson ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti lentelę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 100 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 100 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Charles Walter Stetson klausimai dėl poreikio
Kuri Charles Walter Stetson paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?
- May Dance, sulaukęs 200 apsilankymų arba 50% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 3 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Charles Walter Stetson svetainėje AllPaintingsStore.com?
- 900 per dvylika mėnesių (600 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 300 – paveikslų puslapyje).
Ar yra Charles Walter Stetson stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?
- Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 100% lankytuvų, lygus 40% katalogo daliai.