Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Čarls Vaildas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Čarls Vaildas: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko Hampton Court Palace, Chapel dažniau nei bet kurį kitą Čarls Vaildas paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 11% iš bendros dalies. Tada ateina Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House ir Conservatory, Carlton House -. Čarls Vaildas gavo 1.700 apsilankymų: 300 puslapio lankytojų, 1.400 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 1.600 lankytojų. Spalva aiškia: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 50% lankytojų, tačiau sudaro tik 30% katalogo.
Čarls Vaildas: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
10 labiausiai lankomų Čarls Vaildas paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
Hampton Court Palace, Chapel
200 lankytojų · 11,1%
-
2
Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House
200 lankytojų · 11,1%
-
3
Conservatory, Carlton House -
200 lankytojų · 11,1%
-
4
Crimson Drawing Room, Carlton House, From Pyne's Royal Residences -
100 lankytojų · 5,6%
-
5
Royal Chapel, Windsor Castle
100 lankytojų · 5,6%
-
6
Kensington Palace, King's Gallery
100 lankytojų · 5,6%
-
7
Carlton House, Rose Satin Drawing Room Looking West
100 lankytojų · 5,6%
-
8
Windsor Castle, King's Closet
100 lankytojų · 5,6%
-
9
Kensington Palace, King's Great Drawing Room
100 lankytojų · 5,6%
-
10
Windsor Castle, Royal Chapel
100 lankytojų · 5,6%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Čarls Vaildas puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 100 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Čarls Vaildas paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Čarls Vaildas paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,0% | 11,1% |
| Švelnus šešėlis | 30,0% | 50,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,0% | 5,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 40,0% | 33,3% |
| Šviesus | 4,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 10,0% | 5,6% |
| Subtili spalva | 56,0% | 66,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 32,0% | 22,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 5,6% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 54,5% | 33,3% |
| Žemiški tonai | 43,2% | 55,6% |
| Tamsūs tonai | 2,3% | 11,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 4,0% | 16,7% |
| Subalansuota | 90,0% | 77,8% |
| Vividūs | 6,0% | 5,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus | 30,0% | 16,7% |
| Subalansuotas | 14,0% | 33,3% |
| Ryški | 10,0% | 16,7% |
| Pareiškimas | 42,0% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 44,0% | 38,9% |
| Suvarta paletė | 46,0% | 33,3% |
Kurios Čarls Vaildas paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St James's Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gothic Hall, Hampton Court | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Circular Dining Room At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Staircase, Kensington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guard Chamber, St James's P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, Quire Of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ante Room Looking North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Čarls Vaildas pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Čarls Vaildas ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 100 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 100 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 100 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 100 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 100 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
Apie Čarls Vaildas svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Čarls Vaildas paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- Hampton Court Palace, Chapel: 200 apsilankymų, 11% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.
Kokia Čarls Vaildas auditorijos apimtis?
- 1.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 1.400 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Čarls Vaildas tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Švelnus šešėlis (Švytėjimas) paveikių: 50% lankytojų, 30% katalogo.