Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Claude Thomas Stanfield Moore puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Claude Thomas Stanfield Moore: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko The Thames at Greenwich dažniau nei bet kurį kitą Claude Thomas Stanfield Moore paveikslą: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 17% iš bendros dalies. Tada ateina The Pool of the Thames, over London's Silent Highway ir View Of Westminster From The Thames. Claude Thomas Stanfield Moore gavo 1.200 apsilankymų: 600 puslapio lankytojų, 600 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 900 lankytojų. Spalva aiškia: Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas) sulaukia 50% lankytojų, tačiau sudaro tik 17% katalogo.
Claude Thomas Stanfield Moore: 6 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
6 labiausiai lankomų Claude Thomas Stanfield Moore paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
The Thames at Greenwich
100 lankytojų · 16,7%
-
2
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 lankytojų · 16,7%
-
3
View Of Westminster From The Thames
100 lankytojų · 16,7%
-
4
Man-o'-War firing a salute at sunset
100 lankytojų · 16,7%
-
5
Sea port
100 lankytojų · 16,7%
-
6
Untitled (537)
100 lankytojų · 16,7%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Claude Thomas Stanfield Moore puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 100 |
| Lie 2026 | 400 | 500 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Claude Thomas Stanfield Moore paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Claude Thomas Stanfield Moore paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,3% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 37,5% | 66,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 29,2% | 0,0% |
| Šviesus | 8,3% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 16,7% | 0,0% |
| Subtili spalva | 41,7% | 16,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 25,0% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 16,7% | 50,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 58,3% | 16,7% |
| Tamsūs tonai | 20,8% | 50,0% |
| Žemiški tonai | 20,8% | 33,3% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuota | 58,3% | 50,0% |
| Vividūs | 25,0% | 50,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,2% | 0,0% |
| Švelnus | 20,8% | 0,0% |
| Subalansuotas | 12,5% | 0,0% |
| Ryški | 20,8% | 50,0% |
| Pareiškimas | 41,7% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,3% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 54,2% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 29,2% | 50,0% |
Kurios Claude Thomas Stanfield Moore paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torchlight Tattoo of Robin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster from the Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont st. michel, normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Evening of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man-o'-War firing a salute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames at Greenwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pool of the Thames, ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Claude Thomas Stanfield Moore pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Claude Thomas Stanfield Moore ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Claude Thomas Stanfield Moore svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Claude Thomas Stanfield Moore paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- The Thames at Greenwich: 100 apsilankymų, 17% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 6 paveikslų.
Kokia Claude Thomas Stanfield Moore auditorijos apimtis?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 600 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 600 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Claude Thomas Stanfield Moore tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas) paveikių: 50% lankytojų, 17% katalogo.