Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Constantin Meunier puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Constantin Meunier: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko De buildrager, (1898) dažniau nei bet kurį kitą Constantin Meunier paveikslą: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 33% iš bendros dalies. Tada ateina Monument Au Travail (Detail) (7) ir Buste d'emmanuel chabrier. Constantin Meunier gavo 3.300 apsilankymų: 2.400 puslapio lankytojų, 900 – paveikslų lankytojų. Dinamika yra teigiama: Rugs 2026 lankytojų buvo 350% daugiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 2.200 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%). Spalva aiškia: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) sulaukia 78% lankytojų, tačiau sudaro tik 32% katalogo.
Constantin Meunier: 6 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
6 labiausiai lankomų Constantin Meunier paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
De buildrager, (1898)
300 lankytojų · 33,3%
-
2
Monument Au Travail (Detail) (7)
200 lankytojų · 22,2%
-
3
Buste d'emmanuel chabrier
100 lankytojų · 11,1%
-
4
Monument Au Travail (Detail) (5)
100 lankytojų · 11,1%
-
5
Monument Au Travail (Bruxelles)
100 lankytojų · 11,1%
-
6
The Porter, 1887
100 lankytojų · 11,1%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Constantin Meunier puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.600 | 600 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 700 | 200 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Constantin Meunier paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Constantin Meunier paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 15,8% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 21,1% | 44,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 42,1% | 33,3% |
| Šviesus | 21,1% | 22,2% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 57,9% | 44,4% |
| Subtili spalva | 26,3% | 22,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 15,8% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 31,6% | 22,2% |
| Subalansuota | 63,2% | 44,4% |
| Vividūs | 5,3% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,5% | 11,1% |
| Švelnus | 5,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 5,3% | 0,0% |
| Ryški | 36,8% | 55,6% |
| Pareiškimas | 42,1% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,5% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 21,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 31,6% | 77,8% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,3% | 22,2% |
| Suvarta paletė | 10,5% | 0,0% |
Kurios Constantin Meunier paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Porter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sower, (2) (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der hafenarbeiter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sower, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval a L'abreuvoir, (1899) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument Au Travail (Detail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De buildrager, (1898) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Der hafenarbeiter (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der huttenarbeiter, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bust of a docker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Constantin Meunier auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.500 | 75,8% |
| telefonai | 800 | 24,2% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Constantin Meunier pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Protugalų | 400 | 57,1% |
| Vokiečių | 200 | 28,6% |
| Ispanų | 100 | 14,3% |
Kiek per dieną lankytojų turi Constantin Meunier ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 100 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Constantin Meunier svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Constantin Meunier paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- De buildrager, (1898): 300 apsilankymų, 33% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 6 paveikslų.
Kokia Constantin Meunier auditorijos apimtis?
- 3.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.400 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 900 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokius įrenginius naudoja Constantin Meunier lankytojai?
- Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%); pirmauja kompiuteriai su 76% dalimi.
Kokia Constantin Meunier tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) paveikių: 78% lankytojų, 32% katalogo.