Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Cyril Mount puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Cyril Mount: skaičiai, kurie turi reikšmę
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE yra dažniausiai žiūrimas Cyril Mount paveikslas: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 40% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 ir Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Iš viso 900 apsilankymų: 500 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 400 lankomų paveikslus. Pokyris: 100% tarp Rugs 2026 ir Spa 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 700). Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) yra dominuojantis stilius: 60% lankytojų ir 22% katalogo.
4 labiausiai lankomų Cyril Mount paveikslų
Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Cyril Mount paveikslų.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 lankytojų · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 lankytojų · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 lankytojų · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 lankytojų · 20,0%
Koks yra Cyril Mount puslapio mėnesinis lankomumas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 400 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Cyril Mount paveikslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurią iš Cyril Mount paveikslų renkasi lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti lentelę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 44,4% | 20,0% |
| Švelnus šešėlis | 22,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,2% | 60,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 11,1% | 20,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 11,1% | 0,0% |
| Subtili spalva | 11,1% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 66,7% | 60,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 11,1% | 40,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 33,3% | 66,7% |
| Neutralios spalvos | 33,3% | 33,3% |
| Monochrominis | 33,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 33,3% | 0,0% |
| Subalansuota | 55,6% | 60,0% |
| Vividūs | 11,1% | 40,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 33,3% | 20,0% |
| Švelnus | 44,4% | 60,0% |
| Subalansuotas | 22,2% | 20,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 22,2% | 20,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 55,6% | 60,0% |
| Suvarta paletė | 11,1% | 20,0% |
Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Cyril Mount paveikslų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Cyril Mount auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių lankytojų turi Cyril Mount ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti lentelę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Cyril Mount klausimai dėl poreikio
Kuri Cyril Mount paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?
- Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE, sulaukęs 200 apsilankymų arba 40% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 4 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Cyril Mount svetainėje AllPaintingsStore.com?
- 900 per dvylika mėnesių (500 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 400 – paveikslų puslapyje).
Ar yra Cyril Mount stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 60% lankytuvų, lygus 22% katalogo daliai.