Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Danielis Garberis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Danielis Garberis: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Danielis Garberis tapyba yra Springtime In The Village: 1.200 peržiūrų, kas sudaro 41% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: New Hope ir A Wooded Watershed. Iš viso Danielis Garberis sulaukė 2.300 apsilankymų: 400 artisto puslapio ir 1.900 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 700%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 1.400. Pirkėjai skaito Ryški (Kontrastas): tai sudaro 52% lankytojų, lyginant su 18% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Danielis Garberis
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Danielis Garberis, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Springtime In The Village
1.200 lankytojų · 41,4%
-
2
New Hope
300 lankytojų · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 lankytojų · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 lankytojų · 6,9%
-
5
Reading -
200 lankytojų · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 lankytojų · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 lankytojų · 3,4%
-
8
The Valley
100 lankytojų · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 lankytojų · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 lankytojų · 3,4%
Kiek Danielis Garberis susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 600 |
Kiek dažnai žiūrimos Danielis Garberis tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Danielis Garberis pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 3,5% |
| Švelnus šešėlis | 22,0% | 3,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 54,0% | 72,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 18,0% | 20,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 4,0% | 10,3% |
| Subtili spalva | 36,0% | 48,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 42,0% | 27,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 18,0% | 13,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 44,1% | 63,0% |
| Neutralios spalvos | 38,2% | 18,5% |
| Tamsūs tonai | 14,7% | 14,8% |
| Monochrominis | 0,0% | 3,7% |
| Gamta | 2,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 8,0% | 10,3% |
| Subalansuota | 64,0% | 69,0% |
| Vividūs | 28,0% | 20,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 13,8% |
| Švelnus | 30,0% | 13,8% |
| Subalansuotas | 14,0% | 6,9% |
| Ryški | 18,0% | 51,7% |
| Pareiškimas | 22,0% | 13,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 30,0% | 44,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 10,3% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 13,8% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 27,6% |
| Suvarta paletė | 6,0% | 3,5% |
Kurios Danielis Garberis paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domisi Danielis Garberis pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 50,0% |
| Prancūzų | 200 | 50,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Danielis Garberis ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 1.000 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 200 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 200 |
| S 11 Spa | 500 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Danielis Garberis: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Danielis Garberis paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Springtime In The Village lyderauja su 1.200 apsilankymais (41% Danielis Garberis peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Danielis Garberis yra?
- 2.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 1.900 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Kurių Danielis Garberis paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Ryški (Kontrastas): 52% lankytojų lankė 18% katalogo.