Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Danielas Šerinas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Danielas Šerinas: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko The Haymakers dažniau nei bet kurį kitą Danielas Šerinas paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 22% iš bendros dalies. Tada ateina Woodland ir Headcorn, Kent. Danielas Šerinas gavo 1.200 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 700 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 600 lankytojų. Spalva aiškia: Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija) sulaukia 67% lankytojų, tačiau sudaro tik 36% katalogo.
Danielas Šerinas: 6 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
6 labiausiai lankomų Danielas Šerinas paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Danielas Šerinas puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 400 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 300 | 300 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Danielas Šerinas paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Danielas Šerinas paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 11,1% |
| Švelnus šešėlis | 16,0% | 11,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 64,0% | 77,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 32,0% | 11,1% |
| Subtili spalva | 32,0% | 33,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 32,0% | 44,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 11,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 28,0% | 11,1% |
| Subalansuota | 64,0% | 55,6% |
| Vividūs | 8,0% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus | 16,0% | 33,3% |
| Subalansuotas | 16,0% | 0,0% |
| Ryški | 8,0% | 22,2% |
| Pareiškimas | 56,0% | 44,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 66,7% |
| Suvarta paletė | 32,0% | 33,3% |
Kurios Danielas Šerinas paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Haymakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape Two Figures by a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Two Figures by a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset near Canterbury, Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Hodges Flagstaff, Palm Bay,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Danielas Šerinas pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Danielas Šerinas ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 500 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Danielas Šerinas svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Danielas Šerinas paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- The Haymakers: 200 apsilankymų, 22% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 6 paveikslų.
Kokia Danielas Šerinas auditorijos apimtis?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 700 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Danielas Šerinas tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija) paveikių: 67% lankytojų, 36% katalogo.