Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.446kūriniai 53.409menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Ferdinand Hodler Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1853 – 1918

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ferdinand Hodler puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ferdinand Hodler: skaičiai, kurie turi reikšmę

Study for yra dažniausiai žiūrimas Ferdinand Hodler paveikslas: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 1% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Sunset on Lake Geneva ir Figura studija. Iš viso 45.600 apsilankymų: 4.200 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 41.400 lankomų paveikslus. Augimas 40% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 38.300). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (94%),telefonai (5%) ir planšetės (0%). Refleksyvus (Emocinis tonas) yra dominuojantis stilius: 34% lankytojų ir 23% katalogo.

10 labiausiai lankomų Ferdinand Hodler paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Ferdinand Hodler paveikslų.

  1. Study for 1 Study for, 1908 600 lankytojų · 1,4%
  2. Sunset on Lake Geneva 2 Sunset on Lake Geneva, 1915 500 lankytojų · 1,1%
  3. Figura studija 3 Figura studija, 1909 500 lankytojų · 1,1%
  4. Self portrait 4 Self portrait, 1916 500 lankytojų · 1,1%
  5. Composition study 5 Composition study, 1899 500 lankytojų · 1,1%
  6. Communication with the Infinite 6 Communication with the Infinite, 1892 500 lankytojų · 1,1%
  7. Study of a standing figure 7 Study of a standing figure, 1910 500 lankytojų · 1,1%
  8. Figure study 8 Figure study, 1899 500 lankytojų · 1,1%
  9. Lauterbrunnen Valley and dust stream in the moonlight 9 Lauterbrunnen Valley and dust stream in the moonlight, 1894 500 lankytojų · 1,1%
  10. On the Bank of the Maggia in the Evening 10 On the Bank of the Maggia in the Evening, 1893 400 lankytojų · 0,9%

Koks yra Ferdinand Hodler puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261002.400
Lie 20262.90035.400
Rugp 20263001.700
Rugs 20269001.900

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Ferdinand Hodler paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Ferdinand Hodler paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Eiger, Monch and Jungfrau i…00000000001000
Woman in Ecstasy0000000001001000
Eiger, Monch and Jungfrau i…000000000000
Sunset on Lake Geneva00000000050000
Study of two figures000000000000
Unity00000000010000
Lake Geneva in Chexbres00000000020000
Composition study0000000010030000
Self-portrait with stand000000000000
The Wetterhorn00000000020000

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Ferdinand Hodler?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai43.00094,3%
telefonai2.4005,3%
planšetės2000,4%

Kokia Ferdinand Hodler auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų90040,9%
Vokiečių50022,7%
Anglų40018,2%
Danų1004,5%
Ispanų1004,5%
Rusų1004,5%
Turkų1004,5%

Kiek kasdienių lankytojų turi Ferdinand Hodler ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
T 7 Spa300
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa400
S 11 Spa300
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa500
K 15 Spa400
P 16 Spa200
Š 17 Spa300
S 18 Spa0
Pr 19 Spa500
A 20 Spa500
T 21 Spa1.200
K 22 Spa1.600
P 23 Spa100
Š 24 Spa700
S 25 Spa700
Pr 26 Spa700
A 27 Spa100
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)700
Pr 2 Lap (prognozė)900
A 3 Lap (prognozė)600
T 4 Lap (prognozė)1.700
K 5 Lap (prognozė)1.800
P 6 Lap (prognozė)400
Š 7 Lap (prognozė)1.200
S 8 Lap (prognozė)800
Pr 9 Lap (prognozė)1.100
A 10 Lap (prognozė)700
T 11 Lap (prognozė)1.900
K 12 Lap (prognozė)2.100
P 13 Lap (prognozė)500
Š 14 Lap (prognozė)1.300
S 15 Lap (prognozė)900
Pr 16 Lap (prognozė)1.200
A 17 Lap (prognozė)800

Ferdinand Hodler klausimai dėl poreikio

Kuri Ferdinand Hodler paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Study for, sulaukęs 600 apsilankymų arba 1% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Ferdinand Hodler svetainėje AllPaintingsStore.com?

45.600 per dvylika mėnesių (4.200 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 41.400 – paveikslų puslapyje).

Ar Ferdinand Hodler dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (94%),telefonai (5%) ir planšetės (0%); lyderia kompiuteriai su 94% dalimi.

Ar yra Ferdinand Hodler stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Refleksyvus (Emocinis tonas): 34% lankytuvų, lygus 23% katalogo daliai.