Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francesca Woodman puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Francesca Woodman: skaičiai, kurie turi reikšmę
Untitled yra dažniausiai žiūrimas Francesca Woodman paveikslas: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 50% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Eel Series, Roma, May 1977 August 1978 ir Untitled. Iš viso 700 apsilankymų: 400 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 300 lankomų paveikslus. Pokyris: 100% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 400). Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) yra dominuojantis stilius: 75% lankytojų ir 46% katalogo.
3 labiausiai lankomų Francesca Woodman paveikslų
Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Francesca Woodman paveikslų.
Koks yra Francesca Woodman puslapio mėnesinis lankomumas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 200 |
| Rugp 2026 | 200 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Francesca Woodman paveikslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką pirkėjai renkasi iš Francesca Woodman paveikslų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti lentelę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 15,4% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 46,2% | 75,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 23,1% | 0,0% |
| Šviesus | 15,4% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 84,6% | 75,0% |
| Subtili spalva | 0,0% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,7% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 84,6% | 75,0% |
| Subalansuota | 0,0% | 0,0% |
| Vividūs | 15,4% | 25,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,7% | 25,0% |
| Švelnus | 15,4% | 0,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 7,7% | 0,0% |
| Pareiškimas | 69,2% | 75,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,7% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 15,4% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,8% | 25,0% |
| Suvarta paletė | 46,2% | 75,0% |
Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Francesca Woodman paveikslų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Eel Series, Roma, May 1977… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Angel Series, Roma, Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (FW crouching behi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polka Dots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Space², Providence, Rhode I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Francesca Woodman auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti lentelę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Lenkų | 200 | 66,7% |
| Protugalų | 100 | 33,3% |
Kiek kasdienių lankytojų turi Francesca Woodman ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti lentelę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 200 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 200 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 200 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 200 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
Francesca Woodman klausimai dėl poreikio
Kuri Francesca Woodman paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?
- Untitled, sulaukęs 200 apsilankymų arba 50% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 3 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Francesca Woodman svetainėje AllPaintingsStore.com?
- 700 per dvylika mėnesių (400 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 300 – paveikslų puslapyje).
Ar yra Francesca Woodman stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 75% lankytuvų, lygus 46% katalogo daliai.