Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.788kūriniai 53.424menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Francas Pikabija Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1879 – 1953

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francas Pikabija puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Francas Pikabija: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Francas Pikabija tapyba yra Breasts: 900 peržiūrų, kas sudaro 4% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Idylle ir Femme sur Fond Vert. Iš viso Francas Pikabija sulaukė 24.800 apsilankymų: 1.700 artisto puslapio ir 23.100 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 67%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 19.100. Pirkėjai naršo kompiuteriai (83%),telefonai (16%) ir planšetės (1%). Pirkėjai skaito Mirusė (Emocinis tonas): tai sudaro 58% lankytojų, lyginant su 0% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Francas Pikabija

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Francas Pikabija, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Breasts 1 Breasts, 1927 900 lankytojų · 3,7%
  2. Idylle 2 Idylle 700 lankytojų · 2,9%
  3. Femme sur Fond Vert 3 Femme sur Fond Vert 500 lankytojų · 2,0%
  4. Love Parade (Parade Amoureuse) 4 Love Parade (Parade Amoureuse) 500 lankytojų · 2,0%
  5. Udnie, Young American Girl 5 Udnie, Young American Girl, 1913 400 lankytojų · 1,6%
  6. Sedell 6 Sedell, 1909 400 lankytojų · 1,6%
  7. Spanish Night 7 Spanish Night, 1922 300 lankytojų · 1,2%
  8. Edtaonisl (Ecclesiastic) 8 Edtaonisl (Ecclesiastic), 1913 300 lankytojų · 1,2%
  9. Paroxismo del dolor 9 Paroxismo del dolor 300 lankytojų · 1,2%
  10. untitled (6256) 10 untitled (6256) 300 lankytojų · 1,2%

Kiek Francas Pikabija susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260900
Lie 20261.00018.100
Rugp 20261001.700
Rugs 20266002.400

Kiek dažnai žiūrimos Francas Pikabija tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Francas Pikabija paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Child Carburetor0000000002000100
Figure triste00000000010000
Aello00000000010000
The Procession, Seville00000000020000
Painting of Madame X000000000000
Cocolo000000000000
Lo00000000020000
Spanish Night00000000030000
Francis Picabia Self-Portra…00000000010000
Breasts00000000000900

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Francas Pikabija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai20.60083,1%
telefonai3.90015,7%
planšetės3001,2%

Kuriomis kalbomis domisi Francas Pikabija pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų70029,2%
Italų60025,0%
Japonų40016,7%
Čekų30012,5%
Korėjiečių2008,3%
Vokiečių1004,2%
Vengrų1004,2%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Francas Pikabija ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
A 29 Rugs0
T 30 Rugs200
K 1 Spa1.000
P 2 Spa100
Š 3 Spa200
S 4 Spa200
Pr 5 Spa3.900
A 6 Spa1.300
T 7 Spa700
K 8 Spa200
P 9 Spa3.500
Š 10 Spa2.000
S 11 Spa600
Pr 12 Spa100
A 13 Spa0
T 14 Spa400
K 15 Spa400
P 16 Spa500
Š 17 Spa300
S 18 Spa400
Pr 19 Spa500
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)100
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0

Francas Pikabija: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Francas Pikabija paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Breasts lyderauja su 900 apsilankymais (4% Francas Pikabija peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Francas Pikabija yra?

24.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.700 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 23.100 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Francas Pikabija?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (83%),telefonai (16%) ir planšetės (1%); kompiuteriai generuoja 83% apsilankymų.

Kurių Francas Pikabija paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Mirusė (Emocinis tonas): 58% lankytojų lankė 0% katalogo.