Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.446kūriniai 53.409menininkai 5.406muziejai 32kalbos

François Boucher Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1703 – 1770

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi François Boucher puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

François Boucher: skaičiai, kurie turi reikšmę

Bouguereau Song of the Angels yra dažniausiai žiūrimas François Boucher paveikslas: 1.200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 4% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Zenobia Found by Shepherds on the Banks ir Diana after the Hunt. Iš viso 28.400 apsilankymų: 5.200 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 23.200 lankomų paveikslus. Augimas 167% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 18.000). Pagrindinės kalbos: Korėjiečių (19%),Japonų (15%) ir Ispanų (13%). Pagrindinės šalys: Japonija (21%),Pietų Korėja (17%) ir Ispanija (10%). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (70%),telefonai (25%) ir planšetės (6%). Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) yra dominuojantis stilius: 36% lankytojų ir 12% katalogo.

10 labiausiai lankomų François Boucher paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų François Boucher paveikslų.

  1. Bouguereau Song of the Angels 1 Bouguereau Song of the Angels 1.200 lankytojų · 4,4%
  2. Zenobia Found by Shepherds on the Banks 2 Zenobia Found by Shepherds on the Banks 1.200 lankytojų · 4,4%
  3. Diana after the Hunt 3 Diana after the Hunt 1.200 lankytojų · 4,4%
  4. The Setting of the Sun 4 The Setting of the Sun, 1752 1.100 lankytojų · 4,0%
  5. Prastogiškas miegas 5 Prastogiškas miegas, 1750 1.100 lankytojų · 4,0%
  6. The Love Letter 6 The Love Letter, 1750 1.100 lankytojų · 4,0%
  7. Portrait of Marquise de Pompadour 7 Portrait of Marquise de Pompadour 1.100 lankytojų · 4,0%
  8. Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764) 8 Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764), 1758 900 lankytojų · 3,3%
  9. The Birth of Venus 9 The Birth of Venus, 1740 800 lankytojų · 2,9%
  10. Portrait of Marquise de Pompadour 10 Portrait of Marquise de Pompadour, 1756 700 lankytojų · 2,6%

Koks yra François Boucher puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260500
Lie 20262.40015.600
Rugp 20268001.900
Rugs 20262.0005.200

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia François Boucher paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių François Boucher paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Diana išeinanti iš vonios00000000010000
Bouguereau Song of the Ange…0000000000200600
Madame de Pompadour (Jeanne…0000000004000300
Madame Bergeret00000000000100
The Interrupted Sleep0000000002000200
The Setting of the Sun00000000000100
Pastoral Scene0000000002000100
Venus at Vulcan00000000010000
The Toilette000000000100100100
Boreas Abducting Oreithyia0000000005000100

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė François Boucher?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai19.80069,7%
telefonai7.00024,6%
planšetės1.6005,6%

Kokia François Boucher auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Korėjiečių1.20019,4%
Japonų90014,5%
Ispanų80012,9%
Arabų4006,5%
Vokiečių4006,5%
Olandų4006,5%
Chinese4006,5%
Bulgarų3004,8%
Anglų3004,8%
Italų3004,8%

Kiek kasdienių lankytojų turi François Boucher ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
A 6 Spa1.200
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa800
S 11 Spa700
Pr 12 Spa700
A 13 Spa700
T 14 Spa1.300
K 15 Spa1.500
P 16 Spa200
Š 17 Spa700
S 18 Spa700
Pr 19 Spa800
A 20 Spa1.100
T 21 Spa1.200
K 22 Spa800
P 23 Spa1.800
Š 24 Spa500
S 25 Spa900
Pr 26 Spa2.500
A 27 Spa (prognozė)1.600
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.400
P 30 Spa (prognozė)1.600
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.200
Pr 2 Lap (prognozė)2.100
A 3 Lap (prognozė)1.800
T 4 Lap (prognozė)1.700
K 5 Lap (prognozė)1.600
P 6 Lap (prognozė)1.800
Š 7 Lap (prognozė)1.200
S 8 Lap (prognozė)1.400
Pr 9 Lap (prognozė)2.400
A 10 Lap (prognozė)1.900
T 11 Lap (prognozė)1.800
K 12 Lap (prognozė)1.800
P 13 Lap (prognozė)1.900
Š 14 Lap (prognozė)1.300
S 15 Lap (prognozė)1.500
Pr 16 Lap (prognozė)2.600

François Boucher klausimai dėl poreikio

Kuri François Boucher paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Bouguereau Song of the Angels, sulaukęs 1.200 apsilankymų arba 4% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi François Boucher svetainėje AllPaintingsStore.com?

28.400 per dvylika mėnesių (5.200 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 23.200 – paveikslų puslapyje).

Ar François Boucher dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (70%),telefonai (25%) ir planšetės (6%); lyderia kompiuteriai su 70% dalimi.

Kuriomis kalbomis galima naršyti François Boucher?

Korėjiečių (19%),Japonų (15%) ir Ispanų (13%). Dominuojanti kalba – Korėjiečių, jos dalis yra 19%.

Ar yra François Boucher stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 36% lankytuvų, lygus 12% katalogo daliai.