Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Fransas Halsas I ką žiūri pirkėjai

1580 – 1585

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Fransas Halsas I puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Fransas Halsas I: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Juokiantis Kavalierius dažniau nei bet kurį kitą Fransas Halsas I paveikslą: 900 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 4% iš bendros dalies. Tada ateina The Meagre Company (detail) ir Šūdo vaikas. Fransas Halsas I gavo 27.000 apsilankymų: 4.800 puslapio lankytojų, 22.200 – paveikslų lankytojų. Dinamika yra teigiama: Rugs 2026 lankytojų buvo 120% daugiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 20.400 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Spalva aiškia: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 29% lankytojų, tačiau sudaro tik 18% katalogo.

Fransas Halsas I: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

10 labiausiai lankomų Fransas Halsas I paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Juokiantis Kavalierius 1 Juokiantis Kavalierius, 1624 900 lankytojų · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 lankytojų · 3,7%
  3. Šūdo vaikas 3 Šūdo vaikas 700 lankytojų · 2,9%
  4. Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas 4 Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas, 1633 600 lankytojų · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 lankytojų · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 lankytojų · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 lankytojų · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 lankytojų · 1,6%
  9. Portreto vyro šlaiso kepurė 9 Portreto vyro šlaiso kepurė, 1660 400 lankytojų · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 lankytojų · 1,6%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Fransas Halsas I puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264001.400
Lie 20262.20018.200
Rugp 20265001.000
Rugs 20261.7001.600

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Fransas Halsas I paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Fransas Halsas I paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Juokiantis Kavalierius0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Kokia Fransas Halsas I auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.70087,8%
telefonai3.10011,5%
planšetės2000,7%

Kuriomis kalbomis dominuoja Fransas Halsas I pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų60023,1%
Korėjiečių50019,2%
Italų30011,5%
Anglų2007,7%
Prancūzų2007,7%
Lietuvių2007,7%
Čekų1003,8%
Kroatų1003,8%
Japonų1003,8%
Protugalų1003,8%

Kiek per dieną lankytojų turi Fransas Halsas I ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs700
T 30 Rugs0
K 1 Spa200
P 2 Spa300
Š 3 Spa200
S 4 Spa100
Pr 5 Spa100
A 6 Spa300
T 7 Spa200
K 8 Spa100
P 9 Spa100
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa400
K 15 Spa (prognozė)100
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)100
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)100

Apie Fransas Halsas I svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Fransas Halsas I paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Juokiantis Kavalierius: 900 apsilankymų, 4% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.

Kokia Fransas Halsas I auditorijos apimtis?

27.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.800 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 22.200 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Fransas Halsas I lankytojai?

Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%); pirmauja kompiuteriai su 88% dalimi.

Kokia Fransas Halsas I tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Pareiškimas (Kontrastas) paveikių: 29% lankytojų, 18% katalogo.