Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Fransas Snidersas Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1579 – 1657

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Fransas Snidersas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Fransas Snidersas: skaičiai, kurie turi reikšmę

Fish Shop yra dažniausiai žiūrimas Fransas Snidersas paveikslas: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 12% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Fruit Basket ir Still-Life with Fowl and Game. Iš viso 5.900 apsilankymų: 1.300 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 4.600 lankomų paveikslus. Augimas 650% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 4.100). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (88%),telefonai (7%) ir planšetės (5%). Elegantiška (Nuotaika) yra dominuojantis stilius: 27% lankytojų ir 6% katalogo.

10 labiausiai lankomų Fransas Snidersas paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Fransas Snidersas paveikslų.

  1. Fish Shop 1 Fish Shop, 1621 600 lankytojų · 11,5%
  2. The Fruit Basket 2 The Fruit Basket, 1633 500 lankytojų · 9,6%
  3. Still-Life with Fowl and Game 3 Still-Life with Fowl and Game, 1614 500 lankytojų · 9,6%
  4. Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit 4 Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit, 1615 400 lankytojų · 7,7%
  5. Grapes in a basket and roses in a vase – Grypės vazone ir rožės dėžėje 5 Grapes in a basket and roses in a vase – Grypės vazone ir rožės dėžėje 300 lankytojų · 5,8%
  6. Three Monkeys Stealing Fruit 6 Three Monkeys Stealing Fruit, 1640 300 lankytojų · 5,8%
  7. The Lioness 7 The Lioness 200 lankytojų · 3,8%
  8. Game Stall 8 Game Stall, 1618 200 lankytojų · 3,8%
  9. Fruit and Vegetable Stall 9 Fruit and Vegetable Stall 200 lankytojų · 3,8%
  10. The Wild Boar Hunt 10 The Wild Boar Hunt, 1640 200 lankytojų · 3,8%

Koks yra Fransas Snidersas puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20269003.200
Rugp 2026100100
Rugs 20263001.200

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Fransas Snidersas paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Fransas Snidersas paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Grapes in a basket and rose…0000000001000200
The Fruit Basket0000000010000300
Still-Life with Dead Game,…000000000000
Game Stall00000000010000
Fruit and Vegetable Stall00000000020000
Return from the Hunt000000000000
Three Monkeys Stealing Fruit00000000030000
The Lioness00000000020000
Fruit Stall000000000000
Group of Birds Perched on B…000000000000

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Fransas Snidersas?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.20088,1%
telefonai4006,8%
planšetės3005,1%

Kokia Fransas Snidersas auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20033,3%
Prancūzų10016,7%
Japonų10016,7%
Rusų10016,7%
Chinese10016,7%

Kiek kasdienių lankytojų turi Fransas Snidersas ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
T 23 Rugs0
K 24 Rugs200
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa200
Š 3 Spa400
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa400
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa200
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)100
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)100
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)100
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200

Fransas Snidersas klausimai dėl poreikio

Kuri Fransas Snidersas paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Fish Shop, sulaukęs 600 apsilankymų arba 12% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Fransas Snidersas svetainėje AllPaintingsStore.com?

5.900 per dvylika mėnesių (1.300 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 4.600 – paveikslų puslapyje).

Ar Fransas Snidersas dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (7%) ir planšetės (5%); lyderia kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar yra Fransas Snidersas stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Elegantiška (Nuotaika): 27% lankytuvų, lygus 6% katalogo daliai.