Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Frédéric Bazille Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1841 – 1870

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frédéric Bazille puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Frédéric Bazille: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Frédéric Bazille tapyba yra Bandytojai (Vasaros scena): 9.700 peržiūrų, kas sudaro 39% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Sėkmės susitikimas ir The Pink Dress. Iš viso Frédéric Bazille sulaukė 26.200 apsilankymų: 3.100 artisto puslapio ir 23.100 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 37% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 16.900. Pirkėjai naršo kompiuteriai (68%),telefonai (30%) ir planšetės (2%). Pirkėjai skaito Subalansuotas (Kontrastas): tai sudaro 57% lankytojų, lyginant su 8% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Frédéric Bazille

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Frédéric Bazille, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Bandytojai (Vasaros scena) 1 Bandytojai (Vasaros scena), 1869 9.700 lankytojų · 39,0%
  2. Sėkmės susitikimas 2 Sėkmės susitikimas, 1867 6.900 lankytojų · 27,7%
  3. The Pink Dress 3 The Pink Dress, 1864 700 lankytojų · 2,8%
  4. La Toilette 4 La Toilette, 1870 500 lankytojų · 2,0%
  5. The Fisherman with a Net 5 The Fisherman with a Net, 1868 400 lankytojų · 1,6%
  6. Still Life with Fish 6 Still Life with Fish, 1866 400 lankytojų · 1,6%
  7. Portrait of Auguste Renoir 7 Portrait of Auguste Renoir, 1867 400 lankytojų · 1,6%
  8. Self Portrait with Palette 8 Self Portrait with Palette, 1865 300 lankytojų · 1,2%
  9. The Heron 9 The Heron, 1867 300 lankytojų · 1,2%
  10. Landscape on the Shore of Lez 10 Landscape on the Shore of Lez, 1870 300 lankytojų · 1,2%

Kiek Frédéric Bazille susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026300200
Lie 20261.50015.400
Rugp 20268004.600
Rugs 20265002.900

Kiek dažnai žiūrimos Frédéric Bazille tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Frédéric Bazille paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Bandytojai (Vasaros scena)0000000004.1003.3001.800
Sėkmės susitikimas000000002004.700800700
La Toilette0000000004001000
Self Portrait with Palette00000000020000
The Pink Dress0000000006000100
Portrait of Renoir00000000000100
The Family Gathering000000000000
The Studio on the Rue de Fu…000000000000
Summer Scene (Bathers)00000000010000
Portrait of Edouard Blau00000000010000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Frédéric Bazille?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai17.80067,9%
telefonai7.80029,8%
planšetės6002,3%

Kuriomis kalbomis domisi Frédéric Bazille pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų20033,3%
Ispanų10016,7%
Japonų10016,7%
Korėjiečių10016,7%
Protugalų10016,7%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Frédéric Bazille ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
T 23 Rugs0
K 24 Rugs300
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs500
T 30 Rugs500
K 1 Spa800
P 2 Spa300
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa400
A 6 Spa200
T 7 Spa0
K 8 Spa200
P 9 Spa100
Š 10 Spa0
S 11 Spa200
Pr 12 Spa700
A 13 Spa200
T 14 Spa (prognozė)100
K 15 Spa (prognozė)400
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)300
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)300

Frédéric Bazille: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Frédéric Bazille paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Bandytojai (Vasaros scena) lyderauja su 9.700 apsilankymais (39% Frédéric Bazille peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Frédéric Bazille yra?

26.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.100 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 23.100 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Frédéric Bazille?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (68%),telefonai (30%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 68% apsilankymų.

Kurių Frédéric Bazille paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subalansuotas (Kontrastas): 57% lankytojų lankė 8% katalogo.