Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frederick Henry Henshaw puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Frederick Henry Henshaw: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko Landscape with Cattle dažniau nei bet kurį kitą Frederick Henry Henshaw paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 29% iš bendros dalies. Tada ateina Dinas Betws y Coed ir An Old Oak, Forest of Arden. Frederick Henry Henshaw gavo 1.200 apsilankymų: 600 puslapio lankytojų, 600 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 1.000 lankytojų. Spalva aiškia: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 57% lankytojų, tačiau sudaro tik 28% katalogo.
Frederick Henry Henshaw: 6 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
6 labiausiai lankomų Frederick Henry Henshaw paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
Landscape with Cattle
200 lankytojų · 28,6%
-
2
Dinas Betws y Coed, 1851
100 lankytojų · 14,3%
-
3
An Old Oak, Forest of Arden, 1850
100 lankytojų · 14,3%
-
4
A Forest Glade
100 lankytojų · 14,3%
-
5
The Broken Bough (panel in the Everitt Cabinet), 1881
100 lankytojų · 14,3%
-
6
Temple of Vesta, Tivoli
100 lankytojų · 14,3%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Frederick Henry Henshaw puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 200 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Frederick Henry Henshaw paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Frederick Henry Henshaw paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 24,0% | 14,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 56,0% | 71,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,0% | 14,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 16,0% | 14,3% |
| Subtili spalva | 28,0% | 57,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 48,0% | 28,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 8,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 46,2% | 40,0% |
| Neutralios spalvos | 38,5% | 60,0% |
| Tamsūs tonai | 15,4% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 24,0% | 14,3% |
| Subalansuota | 64,0% | 71,4% |
| Vividūs | 12,0% | 14,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus | 8,0% | 14,3% |
| Subalansuotas | 4,0% | 14,3% |
| Ryški | 12,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 72,0% | 71,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 52,0% | 71,4% |
| Suvarta paletė | 32,0% | 28,6% |
Kurios Frederick Henry Henshaw paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tintern Abbey from the Chep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tintern Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tree Trunk and Foxglove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Footbridge over the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Glade, Arden, Warw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temple of Vesta, Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Five Barred Gate at Yardley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle from the Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Frederick Henry Henshaw pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Frederick Henry Henshaw ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 100 |
Apie Frederick Henry Henshaw svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Frederick Henry Henshaw paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- Landscape with Cattle: 200 apsilankymų, 29% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 6 paveikslų.
Kokia Frederick Henry Henshaw auditorijos apimtis?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 600 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 600 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Frederick Henry Henshaw tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) paveikių: 57% lankytojų, 28% katalogo.