Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gaurang Kumar Shah puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gaurang Kumar Shah: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Gaurang Kumar Shah tapyba yra Mohini: Textile: 200 peržiūrų, kas sudaro 25% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Madalasa and Rutudwaja: Textile ir Arjuna Subhadra: Textile. Iš viso Gaurang Kumar Shah sulaukė 700 apsilankymų: 100 artisto puslapio ir 600 individualių paveikslėlių. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 600. Pirkėjai skaito Nostagiška aura (Nuotaika): tai sudaro 67% lankytojų, lyginant su 19% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 7 paveikslai autoriaus Gaurang Kumar Shah
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 7 paveikslų autoriaus Gaurang Kumar Shah, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 lankytojų · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 lankytojų · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 lankytojų · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 lankytojų · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 lankytojų · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 lankytojų · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 lankytojų · 12,5%
Kiek Gaurang Kumar Shah susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimos Gaurang Kumar Shah tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Gaurang Kumar Shah pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Mistika | 43,8% | 0,0% |
| Nostagiška aura | 18,8% | 66,7% |
| Romantiška | 12,5% | 33,3% |
| Klasika | 12,5% | 0,0% |
| Žemiškos | 6,2% | 0,0% |
| Raminanti | 6,2% | 0,0% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 25,0% | 66,7% |
| Dvasinis | 31,2% | 0,0% |
| Dramatiškas | 12,5% | 0,0% |
| Romantiškas | 6,2% | 33,3% |
| Raminantis | 6,2% | 0,0% |
| Energiškas | 6,2% | 0,0% |
| Refleksyvus | 6,2% | 0,0% |
| Raminantis | 6,2% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 3,5% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 65,5% | 37,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 31,0% | 62,5% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 48,3% | 62,5% |
| Subtili spalva | 41,4% | 37,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 10,3% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 20,7% | 37,5% |
| Subalansuota | 79,3% | 62,5% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 3,5% | 0,0% |
| Švelnus | 41,4% | 37,5% |
| Subalansuotas | 10,3% | 12,5% |
| Ryški | 17,2% | 25,0% |
| Pareiškimas | 27,6% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 48,3% | 37,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 24,1% | 37,5% |
| Subalansuota harmonija | 13,8% | 25,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 13,8% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kurios Gaurang Kumar Shah paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domisi Gaurang Kumar Shah pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Gaurang Kumar Shah ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Gaurang Kumar Shah paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Mohini: Textile lyderauja su 200 apsilankymais (25% Gaurang Kumar Shah peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 7 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Gaurang Kumar Shah yra?
- 700 lankytojų per dvylika mėnesių: 100 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 600 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Kurių Gaurang Kumar Shah paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Nostagiška aura (Nuotaika): 67% lankytojų lankė 19% katalogo.