Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
637.378kūriniai 50.751menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Georgette Chen ką žiūri pirkėjai

1906 – 1993

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Georgette Chen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Georgette Chen: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Self-Portrait dažniau nei bet kurį kitą Georgette Chen paveikslą: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 38% iš bendros dalies. Tada ateina Singapore Waterfront ir Bananas in a Basket. Georgette Chen gavo 1.400 apsilankymų: 300 puslapio lankytojų, 1.100 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 25% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 600 lankytojų. Spalva aiškia: Blėskios (Spalvų nasyginimas) sulaukia 69% lankytojų, tačiau sudaro tik 43% katalogo.

Georgette Chen: 6 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

6 labiausiai lankomų Georgette Chen paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Self-Portrait 1 Self-Portrait 600 lankytojų · 37,5%
  2. Singapore Waterfront 2 Singapore Waterfront 400 lankytojų · 25,0%
  3. Bananas in a Basket 3 Bananas in a Basket 300 lankytojų · 18,8%
  4. Lotus in a Breeze 4 Lotus in a Breeze 100 lankytojų · 6,2%
  5. Still Life with Cut Apple and Orange 5 Still Life with Cut Apple and Orange 100 lankytojų · 6,2%
  6. Lotus Ode 6 Lotus Ode 100 lankytojų · 6,2%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Georgette Chen puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 2026100500
Rugp 20260400
Rugs 2026100200

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Georgette Chen paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Georgette Chen paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Still Life with Cut Apple a…000000000000
Lotus in a Breeze00000000010000
Bananas in a Basket00000000020000
Self-Portrait0000000001004000
Self Portrait000000000000
Singapore Waterfront00000000000200
Lotus Ode00000000010000

Kuriomis kalbomis dominuoja Georgette Chen pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių20040,0%
Anglų20040,0%
Italų10020,0%

Kiek per dieną lankytojų turi Georgette Chen ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
A 29 Rugs0
T 30 Rugs100
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa100
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa200
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa200
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa100
Pr 19 Spa100
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)400
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)200
S 8 Lap (prognozė)100
Pr 9 Lap (prognozė)100

Apie Georgette Chen svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Georgette Chen paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Self-Portrait: 600 apsilankymų, 38% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 6 paveikslų.

Kokia Georgette Chen auditorijos apimtis?

1.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 1.100 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokia Georgette Chen tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Blėskios (Spalvų nasyginimas) paveikių: 69% lankytojų, 43% katalogo.