Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
637.378kūriniai 50.752menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Gerrit Dou ką žiūri pirkėjai

1613 – 1675

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerrit Dou puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gerrit Dou: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko A Fisherman's Wife dažniau nei bet kurį kitą Gerrit Dou paveikslą: 3.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 23% iš bendros dalies. Tada ateina Astronomer ir Self-Portrait. Gerrit Dou gavo 16.800 apsilankymų: 2.200 puslapio lankytojų, 14.600 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 13% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 11.500 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%). Spalva aiškia: Raminanti (Nuotaika) sulaukia 29% lankytojų, tačiau sudaro tik 5% katalogo.

Gerrit Dou: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

10 labiausiai lankomų Gerrit Dou paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 lankytojų · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 lankytojų · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 lankytojų · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 lankytojų · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 lankytojų · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 lankytojų · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 lankytojų · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 lankytojų · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 lankytojų · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 lankytojų · 2,5%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Gerrit Dou puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20261.30010.200
Rugp 20263002.000
Rugs 20266001.400

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Gerrit Dou paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Gerrit Dou paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Kokia Gerrit Dou auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai11.00065,5%
telefonai5.20031,0%
planšetės6003,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Gerrit Dou pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Rusų50038,5%
Chinese50038,5%
Čekų1007,7%
Italų1007,7%
Protugalų1007,7%

Kiek per dieną lankytojų turi Gerrit Dou ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa400
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa0
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa200
A 13 Spa600
T 14 Spa300
K 15 Spa100
P 16 Spa100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)100

Apie Gerrit Dou svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Gerrit Dou paveikslą lankia daugiausia žmonių?

A Fisherman's Wife: 3.700 apsilankymų, 23% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.

Kokia Gerrit Dou auditorijos apimtis?

16.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.200 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 14.600 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Gerrit Dou lankytojai?

Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%); pirmauja kompiuteriai su 65% dalimi.

Kokia Gerrit Dou tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Raminanti (Nuotaika) paveikių: 29% lankytojų, 5% katalogo.