Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gilbert 'Magu' Luján puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gilbert 'Magu' Luján: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko The Artist and the Patron dažniau nei bet kurį kitą Gilbert 'Magu' Luján paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 22% iš bendros dalies. Tada ateina #7 Magic Show ir Pyramid Vato Painting Magulandia. Gilbert 'Magu' Luján gavo 1.000 apsilankymų: 200 puslapio lankytojų, 800 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 900 lankytojų. Spalva aiškia: Neutralios spalvos (Spalvų paletė) sulaukia 50% lankytojų, tačiau sudaro tik 27% katalogo.
Gilbert 'Magu' Luján: 7 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
7 labiausiai lankomų Gilbert 'Magu' Luján paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Gilbert 'Magu' Luján puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 800 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Gilbert 'Magu' Luján paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Gilbert 'Magu' Luján paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 38,9% | 22,2% |
| Švelnus šešėlis | 5,6% | 11,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 8,3% | 22,2% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 2,8% | 0,0% |
| Šviesus | 44,4% | 44,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 44,4% | 33,3% |
| Subtili spalva | 30,6% | 44,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,7% | 22,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 8,3% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 43,3% | 16,7% |
| Neutralios spalvos | 26,7% | 50,0% |
| Pastelinės spalvos | 23,3% | 16,7% |
| Monochrominis | 6,7% | 16,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 47,2% | 44,4% |
| Subalansuota | 27,8% | 44,4% |
| Vividūs | 25,0% | 11,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 25,0% | 22,2% |
| Švelnus | 25,0% | 44,4% |
| Subalansuotas | 5,6% | 0,0% |
| Ryški | 22,2% | 11,1% |
| Pareiškimas | 22,2% | 22,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 27,8% | 33,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 13,9% | 33,3% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,6% | 11,1% |
| Suvarta paletė | 19,4% | 22,2% |
Kurios Gilbert 'Magu' Luján paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Calavera Mask | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist and the Patron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Gilbert 'Magu' Luján pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Gilbert 'Magu' Luján ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 100 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 100 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Gilbert 'Magu' Luján svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Gilbert 'Magu' Luján paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- The Artist and the Patron: 200 apsilankymų, 22% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 7 paveikslų.
Kokia Gilbert 'Magu' Luján auditorijos apimtis?
- 1.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 800 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Gilbert 'Magu' Luján tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Neutralios spalvos (Spalvų paletė) paveikių: 50% lankytojų, 27% katalogo.