Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.564kūriniai 30.613menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Džordžas Vasaris Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1511 – 1574

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džordžas Vasaris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Džordžas Vasaris: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Džordžas Vasaris tapyba yra Paskutinis Teisimas (detalė): 800 peržiūrų, kas sudaro 8% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The Last Judgment (detail) ir Perseus and Andromeda. Iš viso Džordžas Vasaris sulaukė 10.500 apsilankymų: 1.600 artisto puslapio ir 8.900 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 114%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 7.900. Pirkėjai naršo kompiuteriai (89%) ir telefonai (11%). Pirkėjai skaito Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 32% lankytojų, lyginant su 14% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Džordžas Vasaris

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Džordžas Vasaris, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Paskutinis Teisimas (detalė) 1 Paskutinis Teisimas (detalė), 1572 800 lankytojų · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 lankytojų · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 lankytojų · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 lankytojų · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 lankytojų · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 lankytojų · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 lankytojų · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 lankytojų · 3,8%
  9. The Last Judgment 9 The Last Judgment, 1572 300 lankytojų · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 lankytojų · 2,8%

Kiek Džordžas Vasaris susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200200
Lie 20261.0006.900
Rugp 2026200500
Rugs 20262001.300

Kiek dažnai žiūrimos Džordžas Vasaris tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Džordžas Vasaris paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Paskutinis Teisimas (detalė)0000000005002000
The Last Judgment0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Džordžas Vasaris?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai9.30088,6%
telefonai1.20011,4%

Kuriomis kalbomis domisi Džordžas Vasaris pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių10033,3%
Anglų10033,3%
Ispanų10033,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Džordžas Vasaris ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs0
A 22 Rugs100
T 23 Rugs0
K 24 Rugs100
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs300
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa200
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa400
K 8 Spa300
P 9 Spa400
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa (prognozė)100
A 13 Spa (prognozė)300
T 14 Spa (prognozė)300
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)600
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)800

Džordžas Vasaris: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Džordžas Vasaris paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Paskutinis Teisimas (detalė) lyderauja su 800 apsilankymais (8% Džordžas Vasaris peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Džordžas Vasaris yra?

10.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.600 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 8.900 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Džordžas Vasaris?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (89%) ir telefonai (11%); kompiuteriai generuoja 89% apsilankymų.

Kurių Džordžas Vasaris paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 32% lankytojų lankė 14% katalogo.