Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.784kūriniai 53.423menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Gretchen Andrew Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1988

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gretchen Andrew puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gretchen Andrew: skaičiai, kurie turi reikšmę

Map of the EU yra dažniausiai žiūrimas Gretchen Andrew paveikslas: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 33% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Cover of Artforum ir Europos žemėlapis. Iš viso 400 apsilankymų: 200 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 200 lankomų paveikslus. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 400). Šviesus (Švytėjimas) yra dominuojantis stilius: 100% lankytojų ir 22% katalogo.

3 labiausiai lankomų Gretchen Andrew paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Gretchen Andrew paveikslų.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 lankytojų · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 lankytojų · 33,3%
  3. Europos žemėlapis 3 Europos žemėlapis, 2021 100 lankytojų · 33,3%

Koks yra Gretchen Andrew puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026200200
Rugp 202600
Rugs 202600

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Gretchen Andrew paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Gretchen Andrew paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Europos žemėlapis00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Kokia Gretchen Andrew auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek kasdienių lankytojų turi Gretchen Andrew ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa0
T 21 Spa0
K 22 Spa0
P 23 Spa0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)0
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)0
P 13 Lap (prognozė)0

Gretchen Andrew klausimai dėl poreikio

Kuri Gretchen Andrew paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Map of the EU, sulaukęs 100 apsilankymų arba 33% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 3 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Gretchen Andrew svetainėje AllPaintingsStore.com?

400 per dvylika mėnesių (200 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 200 – paveikslų puslapyje).

Ar yra Gretchen Andrew stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Šviesus (Švytėjimas): 100% lankytuvų, lygus 22% katalogo daliai.