Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gustavas Loizasas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gustavas Loizasas: skaičiai, kurie turi reikšmę
Field and Hills yra dažniausiai žiūrimas Gustavas Loizasas paveikslas: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 2% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Dieppe ir trees. Iš viso 16.300 apsilankymų: 1.000 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 15.300 lankomų paveikslus. Pokyris: 17% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 14.700). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (99%) ir planšetės (1%). Monochrominis (Spalvų intensyvumas) yra dominuojantis stilius: 24% lankytojų ir 14% katalogo.
10 labiausiai lankomų Gustavas Loizasas paveikslų
Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Gustavas Loizasas paveikslų.
-
1
Field and Hills, 1890
400 lankytojų · 2,3%
-
2
Dieppe, 1905
400 lankytojų · 2,3%
-
3
trees
400 lankytojų · 2,3%
-
4
Bastille's Place, 1929
300 lankytojų · 1,7%
-
5
Cliffs at Cap Frehel, 1905
300 lankytojų · 1,7%
-
6
The Garden Behind the House, 1915
300 lankytojų · 1,7%
-
7
Veslez, 1906
300 lankytojų · 1,7%
-
8
Landscape in Snow, 1899
300 lankytojų · 1,7%
-
9
landscape
300 lankytojų · 1,7%
-
10
Jetty at Fecamp
300 lankytojų · 1,7%
Koks yra Gustavas Loizasas puslapio mėnesinis lankomumas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 500 |
| Lie 2026 | 800 | 13.900 |
| Rugp 2026 | 100 | 500 |
| Rugs 2026 | 100 | 400 |
Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Gustavas Loizasas paveikslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką pirkėjai renkasi iš Gustavas Loizasas paveikslų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti lentelę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,6% |
| Švelnus šešėlis | 16,0% | 16,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 56,0% | 51,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,0% | 32,2% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 34,0% | 38,5% |
| Subtili spalva | 52,0% | 38,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,0% | 19,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 3,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 74,2% | 76,0% |
| Žemiški tonai | 25,8% | 18,3% |
| Gamta | 0,0% | 3,9% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 1,0% |
| Monochrominis | 0,0% | 1,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,0% | 24,1% |
| Subalansuota | 80,0% | 65,5% |
| Vividūs | 6,0% | 10,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 26,0% | 24,7% |
| Švelnus | 34,0% | 39,7% |
| Subalansuotas | 8,0% | 10,3% |
| Ryški | 22,0% | 16,7% |
| Pareiškimas | 10,0% | 8,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 32,0% | 36,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,0% | 17,2% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,0% | 27,0% |
| Suvarta paletė | 4,0% | 2,3% |
Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Gustavas Loizasas paveikslų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field and Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| the red painted house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louvier Road in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port Goulphar, Belle-Ile-en… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House with a Red Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Eure River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow at St Auen d'Aumone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cove at Sevignes, Cap Frehel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Gustavas Loizasas?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti lentelę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 16.200 | 99,4% |
| planšetės | 100 | 0,6% |
Kokia Gustavas Loizasas auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių lankytojų turi Gustavas Loizasas ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti lentelę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 100 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 1.400 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 1.800 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 200 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 2.300 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 300 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 2.700 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 400 |
Gustavas Loizasas klausimai dėl poreikio
Kuri Gustavas Loizasas paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?
- Field and Hills, sulaukęs 400 apsilankymų arba 2% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Gustavas Loizasas svetainėje AllPaintingsStore.com?
- 16.300 per dvylika mėnesių (1.000 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 15.300 – paveikslų puslapyje).
Ar Gustavas Loizasas dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?
- Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (99%) ir planšetės (1%); lyderia kompiuteriai su 99% dalimi.
Ar yra Gustavas Loizasas stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?
- Taip, Monochrominis (Spalvų intensyvumas): 24% lankytuvų, lygus 14% katalogo daliai.