Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ignacio Pinazo Camarlench puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Ignacio Pinazo Camarlench: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Ignacio Pinazo Camarlench tapyba yra Allegory of love: 400 peržiūrų, kas sudaro 8% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The lineman ir Amorcillo woking up. Iš viso Ignacio Pinazo Camarlench sulaukė 6.500 apsilankymų: 1.900 artisto puslapio ir 4.600 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 25%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 5.500. Pirkėjai naršo kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%). Pirkėjai skaito Neutralios spalvos (Spalvų paletė): tai sudaro 36% lankytojų, lyginant su 15% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Ignacio Pinazo Camarlench
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Ignacio Pinazo Camarlench, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Allegory of love, 1900
400 lankytojų · 7,5%
-
2
The lineman
400 lankytojų · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 lankytojų · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 lankytojų · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 lankytojų · 3,8%
-
6
Carnations
200 lankytojų · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 lankytojų · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 lankytojų · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 lankytojų · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 lankytojų · 1,9%
Kiek Ignacio Pinazo Camarlench susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Rugp 2026 | 300 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 300 |
Kiek dažnai žiūrimos Ignacio Pinazo Camarlench tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Ignacio Pinazo Camarlench pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 26,0% | 24,5% |
| Švelnus šešėlis | 36,0% | 26,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 24,0% | 20,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,0% | 24,5% |
| Šviesus | 2,0% | 3,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 18,0% | 24,5% |
| Subtili spalva | 22,0% | 9,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 38,0% | 47,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 20,0% | 18,9% |
| Ryški spalva | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 63,4% | 42,5% |
| Neutralios spalvos | 14,6% | 36,2% |
| Tamsūs tonai | 19,5% | 21,3% |
| Pastelinės spalvos | 2,4% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,0% | 18,9% |
| Subalansuota | 50,0% | 43,4% |
| Vividūs | 28,0% | 37,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,0% | 13,2% |
| Švelnus | 18,0% | 17,0% |
| Subalansuotas | 22,0% | 17,0% |
| Ryški | 30,0% | 30,2% |
| Pareiškimas | 18,0% | 22,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 22,0% | 3,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 22,6% |
| Subalansuota harmonija | 14,0% | 26,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 37,7% |
| Suvarta paletė | 16,0% | 9,4% |
Kurios Ignacio Pinazo Camarlench paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In his final moments, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Cid’s Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Desnudo de frente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Ignacio Pinazo Camarlench?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.100 | 93,8% |
| telefonai | 400 | 6,2% |
Kuriomis kalbomis domisi Ignacio Pinazo Camarlench pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 100 | 100,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Ignacio Pinazo Camarlench ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
Ignacio Pinazo Camarlench: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Ignacio Pinazo Camarlench paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Allegory of love lyderauja su 400 apsilankymais (8% Ignacio Pinazo Camarlench peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Ignacio Pinazo Camarlench yra?
- 6.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.900 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 4.600 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Ignacio Pinazo Camarlench?
- Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%); kompiuteriai generuoja 94% apsilankymų.
Kurių Ignacio Pinazo Camarlench paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Neutralios spalvos (Spalvų paletė): 36% lankytojų lankė 15% katalogo.