Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Iv Tangis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Iv Tangis: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Iv Tangis tapyba yra Nesivyliojama dalijamumas: 2.100 peržiūrų, kas sudaro 27% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Lėtai link Šiaurės ir Arkų Dauginimas. Iš viso Iv Tangis sulaukė 10.800 apsilankymų: 3.500 artisto puslapio ir 7.300 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 617%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 5.100. Pirkėjai naršo Anglų (45%),Prancūzų (16%) ir Lenkų (10%) kalba. Pirkėjai naršo kompiuteriai (67%),telefonai (27%) ir planšetės (6%). Pirkėjai skaito Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija): tai sudaro 48% lankytojų, lyginant su 22% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Iv Tangis
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Iv Tangis, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Nesivyliojama dalijamumas, 1942
2.100 lankytojų · 26,6%
-
2
Lėtai link Šiaurės, 1942
1.900 lankytojų · 24,1%
-
3
Arkų Dauginimas, 1954
1.100 lankytojų · 13,9%
-
4
Ribonas išdžiūstančiųjų, 1932
500 lankytojų · 6,3%
-
5
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 lankytojų · 6,3%
-
6
Storm(Black Landscape), 1926
400 lankytojų · 5,1%
-
7
Title Unknown, 1926
400 lankytojų · 5,1%
-
8
The Hostages, 1934
200 lankytojų · 2,5%
-
9
The Travelling Performers, 1926
200 lankytojų · 2,5%
-
10
Extinction des lumieres inutiles
200 lankytojų · 2,5%
Kiek Iv Tangis susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 600 |
| Lie 2026 | 900 | 4.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 500 |
| Rugs 2026 | 2.300 | 2.000 |
Kiek dažnai žiūrimos Iv Tangis tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Iv Tangis pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 11,1% | 31,6% |
| Švelnus šešėlis | 14,8% | 2,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 33,3% | 24,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 29,6% | 39,2% |
| Šviesus | 11,1% | 2,5% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 55,6% | 64,6% |
| Subtili spalva | 33,3% | 29,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 11,1% | 6,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 76,5% | 90,5% |
| Žemiški tonai | 17,6% | 9,5% |
| Pastelinės spalvos | 5,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,7% | 57,0% |
| Subalansuota | 51,8% | 36,7% |
| Vividūs | 7,4% | 6,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 11,1% | 2,5% |
| Švelnus | 18,5% | 36,7% |
| Subalansuotas | 3,7% | 0,0% |
| Ryški | 22,2% | 11,4% |
| Pareiškimas | 44,4% | 49,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 25,9% | 13,9% |
| Švelniai suderinta paletė | 25,9% | 32,9% |
| Subalansuota harmonija | 18,5% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 22,2% | 48,1% |
| Suvarta paletė | 7,4% | 5,1% |
Kurios Iv Tangis paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ribonas išdžiūstančiųjų | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Arkų Dauginimas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 |
| Nesivyliojama dalijamumas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1.300 | 100 | 500 |
| Lėtai link Šiaurės | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 |
| Title Unknown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue Bed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Travelling Performers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Iv Tangis?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 7.200 | 66,7% |
| telefonai | 2.900 | 26,9% |
| planšetės | 700 | 6,5% |
Kuriomis kalbomis domisi Iv Tangis pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 1.400 | 45,2% |
| Prancūzų | 500 | 16,1% |
| Lenkų | 300 | 9,7% |
| Vokiečių | 200 | 6,5% |
| Ispanų | 100 | 3,2% |
| Suomių | 100 | 3,2% |
| Italų | 100 | 3,2% |
| Korėjiečių | 100 | 3,2% |
| Protugalų | 100 | 3,2% |
| Rusų | 100 | 3,2% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Iv Tangis ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 200 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 300 |
| A 29 Rugs | 500 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 200 |
| Š 3 Spa | 500 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 400 |
| Š 10 Spa | 200 |
| S 11 Spa | 300 |
| Pr 12 Spa | 200 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 300 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 200 |
| A 20 Spa (prognozė) | 400 |
| T 21 Spa (prognozė) | 200 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 300 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 200 |
| A 27 Spa (prognozė) | 400 |
| T 28 Spa (prognozė) | 200 |
| K 29 Spa (prognozė) | 300 |
| P 30 Spa (prognozė) | 400 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 400 |
| S 1 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 300 |
| A 3 Lap (prognozė) | 500 |
| T 4 Lap (prognozė) | 200 |
Iv Tangis: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Iv Tangis paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Nesivyliojama dalijamumas lyderauja su 2.100 apsilankymais (27% Iv Tangis peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Iv Tangis yra?
- 10.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.500 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 7.300 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Iv Tangis?
- Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (67%),telefonai (27%) ir planšetės (6%); kompiuteriai generuoja 67% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis dominuoja Iv Tangis lankytojai?
- Anglų (45%),Prancūzų (16%) ir Lenkų (10%). Dažniausiai naudojama kalba yra Anglų (dalis: 45%).
Kurių Iv Tangis paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija): 48% lankytojų lankė 22% katalogo.