Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Jacopo Tintoreto Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1518 – 1594

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacopo Tintoreto puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jacopo Tintoreto: skaičiai, kurie turi reikšmę

Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V yra dažniausiai žiūrimas Jacopo Tintoreto paveikslas: 6.800 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 4% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Kilmės Mielojo Kelio ir The Miracle of St Augustine. Iš viso 163.700 apsilankymų: 14.900 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 148.800 lankomų paveikslus. Augimas 36% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 99.300). Pagrindinės kalbos: Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%). Subalansuota (Spalvų intensyvumas) yra dominuojantis stilius: 48% lankytojų ir 36% katalogo.

10 labiausiai lankomų Jacopo Tintoreto paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Jacopo Tintoreto paveikslų.

  1. Paskutinė Vakarienė

artworks_database

/en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/

/media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg

Džakopo Tintoretas

Jacopo Tintoretto

Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras

V 1 Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, 1594 6.800 lankytojų · 4,2%
  2. Kilmės Mielojo Kelio 2 Kilmės Mielojo Kelio, 1570 6.500 lankytojų · 4,0%
  3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5.800 lankytojų · 3,5%
  4. Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes 4 Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes, 1548 5.500 lankytojų · 3,4%
  5. Krebučių Atvaizdavimas 5 Krebučių Atvaizdavimas, 1565 4.700 lankytojų · 2,9%
  6. Susana ir Vyresniujų 6 Susana ir Vyresniujų, 1557 4.400 lankytojų · 2,7%
  7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3.000 lankytojų · 1,8%
  8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2.400 lankytojų · 1,5%
  9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2.300 lankytojų · 1,4%
  10. Kristaus pristatymas prie Šventyklos 10 Kristaus pristatymas prie Šventyklos, 1550 1.900 lankytojų · 1,2%

Koks yra Jacopo Tintoreto puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264006.600
Lie 20266.80092.500
Rugp 20263.40020.900
Rugs 20264.30028.800

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Jacopo Tintoreto paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Jacopo Tintoreto paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Kilmės Mielojo Kelio000000001002.2002.1001.800
Susana ir Vyresniujų000000001001.6001.1001.300
Stiklas apie Markų Laisvina…000000004001.8001.2001.600
Krebučių Atvaizdavimas000000001002.0001.300700
Probatica Piscina00000000100900300200
Pavešėjimas Šv. Marko kūno000000000900100100
Mana Manna Miraklis0000000009002000
Kristaus Prisikėlimas000000000500100200
Susanna and the Elders000000000000
Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Jacopo Tintoreto?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai121.90074,5%
telefonai39.10023,9%
planšetės2.7001,6%

Kokia Jacopo Tintoreto auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.00021,7%
Rusų70015,2%
Korėjiečių4008,7%
Lenkų4008,7%
Suomių3006,5%
Prancūzų3006,5%
Protugalų3006,5%
Bulgarų2004,3%
Ispanų2004,3%
Kroatų2004,3%

Kiek kasdienių lankytojų turi Jacopo Tintoreto ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
A 22 Rugs2.100
T 23 Rugs1.200
K 24 Rugs2.200
P 25 Rugs1.900
Š 26 Rugs3.000
S 27 Rugs3.200
Pr 28 Rugs1.700
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs1.800
K 1 Spa2.100
P 2 Spa1.700
Š 3 Spa2.900
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.700
A 6 Spa2.500
T 7 Spa3.000
K 8 Spa1.700
P 9 Spa2.500
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa4.000
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa (prognozė)2.700
T 14 Spa (prognozė)2.500
K 15 Spa (prognozė)2.500
P 16 Spa (prognozė)2.500
Š 17 Spa (prognozė)3.100
S 18 Spa (prognozė)3.400
Pr 19 Spa (prognozė)3.200
A 20 Spa (prognozė)2.800
T 21 Spa (prognozė)2.700
K 22 Spa (prognozė)2.700
P 23 Spa (prognozė)2.700
Š 24 Spa (prognozė)3.300
S 25 Spa (prognozė)3.600
Pr 26 Spa (prognozė)3.400
A 27 Spa (prognozė)3.000
T 28 Spa (prognozė)2.800
K 29 Spa (prognozė)2.800
P 30 Spa (prognozė)2.800
Š 31 Spa (prognozė)3.500
S 1 Lap (prognozė)3.800
Pr 2 Lap (prognozė)3.600

Jacopo Tintoreto klausimai dėl poreikio

Kuri Jacopo Tintoreto paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, sulaukęs 6.800 apsilankymų arba 4% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Jacopo Tintoreto svetainėje AllPaintingsStore.com?

163.700 per dvylika mėnesių (14.900 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 148.800 – paveikslų puslapyje).

Ar Jacopo Tintoreto dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 74% dalimi.

Kuriomis kalbomis galima naršyti Jacopo Tintoreto?

Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%). Dominuojanti kalba – Anglų, jos dalis yra 22%.

Ar yra Jacopo Tintoreto stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 48% lankytuvų, lygus 36% katalogo daliai.