Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi James Hawkins puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
James Hawkins: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko The Shore of the Loch dažniau nei bet kurį kitą James Hawkins paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 50% iš bendros dalies. Tada ateina Pools beside the Rhue Burn ir The Great Glen through Four Seasons (panel 4 of 4). James Hawkins gavo 900 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 400 – paveikslų lankytojų. Dinamika slindo: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 700 lankytojų. Spalva aiškia: Monochrominis (Spalvų intensyvumas) sulaukia 75% lankytojų, tačiau sudaro tik 27% katalogo.
James Hawkins: 3 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
3 labiausiai lankomų James Hawkins paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
Kaip kas mėnesį pasikeidžia James Hawkins puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 300 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia James Hawkins paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių James Hawkins paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 18,2% | 50,0% |
| Švelnus šešėlis | 54,5% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 27,3% | 25,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 0,0% | 0,0% |
| Subtili spalva | 36,4% | 75,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 54,5% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 9,1% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 27,3% | 75,0% |
| Subalansuota | 63,6% | 0,0% |
| Vividūs | 9,1% | 25,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 9,1% | 0,0% |
| Švelnus | 9,1% | 50,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 36,4% | 50,0% |
| Pareiškimas | 45,5% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 81,8% | 100,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 9,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,1% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 0,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kurios James Hawkins paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pools beside the Rhue Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertigo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Galleon Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Shore of the Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Black Rock Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja James Hawkins pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi James Hawkins ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Apie James Hawkins svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį James Hawkins paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- The Shore of the Loch: 200 apsilankymų, 50% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 3 paveikslų.
Kokia James Hawkins auditorijos apimtis?
- 900 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 400 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia James Hawkins tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Monochrominis (Spalvų intensyvumas) paveikių: 75% lankytojų, 27% katalogo.