Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.446kūriniai 53.409menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Johanas Bartoldas Jongkindas Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1819 – 1891

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Johanas Bartoldas Jongkindas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Johanas Bartoldas Jongkindas: skaičiai, kurie turi reikšmę

Moonlight yra dažniausiai žiūrimas Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslas: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 2% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Moonlight on the Canal ir ENTREE DU PORT HONFLEUR. Iš viso 13.000 apsilankymų: 1.200 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 11.800 lankomų paveikslus. Augimas 75% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 11.500). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (92%) ir telefonai (8%). Neutralios spalvos (Spalvų paletė) yra dominuojantis stilius: 74% lankytojų ir 60% katalogo.

10 labiausiai lankomų Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslų.

  1. Moonlight 1 Moonlight 300 lankytojų · 2,3%
  2. Moonlight on the Canal 2 Moonlight on the Canal 300 lankytojų · 2,3%
  3. ENTREE DU PORT HONFLEUR 3 ENTREE DU PORT HONFLEUR 300 lankytojų · 2,3%
  4. LE CANAL 4 LE CANAL 300 lankytojų · 2,3%
  5. Notre Dame de Paris Seen from the Pont de L-Archeveche 5 Notre Dame de Paris Seen from the Pont de L-Archeveche 300 lankytojų · 2,3%
  6. entrance to the port of honfleur 6 entrance to the port of honfleur, 1864 300 lankytojų · 2,3%
  7. A cart and two subsidiary studies carts drawn by horses 7 A cart and two subsidiary studies carts drawn by horses 300 lankytojų · 2,3%
  8. Rue Notre Dame, Paris 8 Rue Notre Dame, Paris, 1866 200 lankytojų · 1,6%
  9. Canal in the Moonlight 9 Canal in the Moonlight, 1868 200 lankytojų · 1,6%
  10. The Seine at Bas-Meudon 10 The Seine at Bas-Meudon 200 lankytojų · 1,6%

Koks yra Johanas Bartoldas Jongkindas puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260400
Lie 202690010.600
Rugp 2026100300
Rugs 2026200500

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Windmill near Delft00000000010000
Moonlight0000000002000100
Moonlight on the Canal00000000000200
Winter Scene000000000000
The Beach at Sainte-Adresse00000000000100
The Seine at Bas-Meudon0000000001001000
On the riverbank000000000000
The Cathedral of Notre-Dame…000000000000
The Canal of Saint-Martin a…000000000000
Rouen at Sunset000000000000

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Johanas Bartoldas Jongkindas?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai12.00092,3%
telefonai1.0007,7%

Kokia Johanas Bartoldas Jongkindas auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų40026,7%
Prancūzų30020,0%
Rusų30020,0%
Anglų20013,3%
Bulgarų1006,7%
Ispanų1006,7%
Olandų1006,7%

Kiek kasdienių lankytojų turi Johanas Bartoldas Jongkindas ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
A 6 Spa0
T 7 Spa300
K 8 Spa200
P 9 Spa100
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa200
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa300
A 20 Spa500
T 21 Spa500
K 22 Spa100
P 23 Spa0
Š 24 Spa200
S 25 Spa200
Pr 26 Spa300
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)700
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)400
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)800
K 5 Lap (prognozė)300
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)300
S 8 Lap (prognozė)300
Pr 9 Lap (prognozė)500
A 10 Lap (prognozė)500
T 11 Lap (prognozė)900
K 12 Lap (prognozė)300
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)300
S 15 Lap (prognozė)300
Pr 16 Lap (prognozė)600

Johanas Bartoldas Jongkindas klausimai dėl poreikio

Kuri Johanas Bartoldas Jongkindas paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Moonlight, sulaukęs 300 apsilankymų arba 2% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Johanas Bartoldas Jongkindas svetainėje AllPaintingsStore.com?

13.000 per dvylika mėnesių (1.200 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 11.800 – paveikslų puslapyje).

Ar Johanas Bartoldas Jongkindas dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (92%) ir telefonai (8%); lyderia kompiuteriai su 92% dalimi.

Ar yra Johanas Bartoldas Jongkindas stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Neutralios spalvos (Spalvų paletė): 74% lankytuvų, lygus 60% katalogo daliai.