Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Jonas Singletonas Koplis Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1738 – 1815

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jonas Singletonas Koplis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jonas Singletonas Koplis: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Jonas Singletonas Koplis tapyba yra Vatsonas ir žvėrys: 5.400 peržiūrų, kas sudaro 17% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The Return of Neptune ir Mrs.William Eppes. Iš viso Jonas Singletonas Koplis sulaukė 31.600 apsilankymų: 2.400 artisto puslapio ir 29.200 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 12% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 24.400. Pirkėjai naršo kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%). Pirkėjai skaito Dramatiškumas (Nuotaika): tai sudaro 34% lankytojų, lyginant su 0% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Jonas Singletonas Koplis

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Jonas Singletonas Koplis, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Vatsonas ir žvėrys 1 Vatsonas ir žvėrys, 1778 5.400 lankytojų · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 lankytojų · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 lankytojų · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 lankytojų · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 lankytojų · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 lankytojų · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 lankytojų · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 lankytojų · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 lankytojų · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 lankytojų · 1,2%

Kiek Jonas Singletonas Koplis susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100900
Lie 20261.80022.600
Rugp 20264002.900
Rugs 20261002.800

Kiek dažnai žiūrimos Jonas Singletonas Koplis tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Jonas Singletonas Koplis paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vatsonas ir žvėrys0000000001.3001.6001.700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Jonas Singletonas Koplis?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.40089,9%
telefonai2.9009,2%
planšetės3000,9%

Kuriomis kalbomis domisi Jonas Singletonas Koplis pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų30037,5%
Anglų10012,5%
Vengrų10012,5%
Italų10012,5%
Japonų10012,5%
Rusų10012,5%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Jonas Singletonas Koplis ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs200
T 30 Rugs200
K 1 Spa0
P 2 Spa300
Š 3 Spa500
S 4 Spa500
Pr 5 Spa0
A 6 Spa300
T 7 Spa1.500
K 8 Spa300
P 9 Spa300
Š 10 Spa100
S 11 Spa200
Pr 12 Spa400
A 13 Spa300
T 14 Spa0
K 15 Spa500
P 16 Spa (prognozė)400
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)500
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)300
T 4 Lap (prognozė)500
K 5 Lap (prognozė)300

Jonas Singletonas Koplis: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Jonas Singletonas Koplis paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Vatsonas ir žvėrys lyderauja su 5.400 apsilankymais (17% Jonas Singletonas Koplis peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Jonas Singletonas Koplis yra?

31.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.400 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 29.200 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Jonas Singletonas Koplis?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%); kompiuteriai generuoja 90% apsilankymų.

Kurių Jonas Singletonas Koplis paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Dramatiškumas (Nuotaika): 34% lankytojų lankė 0% katalogo.