Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
644.672kūriniai 52.888menininkai 5.406muziejai 32kalbos

John Virtue ką žiūri lankytojai

1947

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Virtue puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

John Virtue: lankytojų įžvalgos

Lankytojai Landscape No.664 lankė daugiau nei bet kurį kitą John Virtue paveikslą: 500 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 42% nuo bendros dalies. Tada ateina Landscape No.739 ir Landscape 715. John Virtue gavo 1.300 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 800 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 600 lankytojų. Spalva aiškia: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) sulaukia 42% lankytojų, tačiau sudaro tik 10% katalogo.

John Virtue: 4 paveikslų, kuriuos lankytojai stebi pirmiausia

4 labiausiai lankomų John Virtue paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Landscape No.664 1 Landscape No.664, 2003 500 lankytojų · 41,7%
  2. Landscape No.739 2 Landscape No.739, 2004 400 lankytojų · 33,3%
  3. Landscape 715 3 Landscape 715, 2004 200 lankytojų · 16,7%
  4. Landscape No.662 4 Landscape No.662, 2003 100 lankytojų · 8,3%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia John Virtue puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026400200
Rugp 2026100200
Rugs 20260300

Kaip kas mėnesį pasikeidžia John Virtue paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios John Virtue paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Landscape No.6640000000000200300
Landscape No.73900000000010000
Landscape 71500000000100000
Landscape No.268000000000000
Landscape No.440000000000000
Landscape No 624000000000000
Landscape No.66200000000010000
Accrington from the Coppice000000000000
Landscape 301000000000000
Landscape IV000000000000

Kuriomis kalbomis dominuoja John Virtue lankytojai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi John Virtue ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
Š 10 Spa0
S 11 Spa100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa0
T 21 Spa0
K 22 Spa0
P 23 Spa0
Š 24 Spa0
S 25 Spa0
Pr 26 Spa0
A 27 Spa0
T 28 Spa0
K 29 Spa0
P 30 Spa0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)0
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)0
P 13 Lap (prognozė)0
Š 14 Lap (prognozė)0
S 15 Lap (prognozė)0
Pr 16 Lap (prognozė)0
A 17 Lap (prognozė)0
T 18 Lap (prognozė)0
K 19 Lap (prognozė)0
P 20 Lap (prognozė)0

Apie John Virtue svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį John Virtue paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Landscape No.664: 500 apsilankymų, 42% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 4 paveikslų.

Kokia John Virtue auditorijos apimtis?

1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 800 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kuri John Virtue tapinių stilių patraukia lankytojus?

Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) paveikių: 42% lankytojų, 10% katalogo.